13 Reasons Why 3. Sezon Tanıtımı ve Yayın Tarihi | Netflix

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
images

Netflix’in önde gelen yapımlarından 13 Reasons Why’ın üçüncü sezonuna dair bir tanıtım yayınlandı. Fragman ile birlikte yeni sezon başlangıç tarihi de kesinlik kazandı: 23 Ağustos.

Oyuncu kadrosunda Katherine Langford, Dylan Minnette, Alisha Boe, Brandon Flynn, Christian Lavanno gibi isimlerin yer aldığı gençlik-drama türündeki dizi aynı zamanda 4. ve son sezon onayını da kaptı.

Tanıtım:

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Daha buna başlamam lazım ama anca yetişirim sanırım, sonunda verebilmişler yeni sezonu. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
images

Netflix’in önde gelen yapımlarından 13 Reasons Why’ın üçüncü sezonuna dair bir tanıtım yayınlandı. Fragman ile birlikte yeni sezon başlangıç tarihi de kesinlik kazandı: 23 Ağustos.

Oyuncu kadrosunda Katherine Langford, Dylan Minnette, Alisha Boe, Brandon Flynn, Christian Lavanno gibi isimlerin yer aldığı gençlik-drama türündeki dizi aynı zamanda 4. ve son sezon onayını da kaptı.

Tanıtım:

Daha buna başlamam lazım ama anca yetişirim sanırım, sonunda verebilmişler yeni sezonu. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ölmek için 13 sebep olabilir ama mahvettikleri diziyi izlemek için hiçbir sebep olamaz. :)