13 Mart 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Alparslan: Büyük Selçuklu | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Bir Küçük Gün Işığı | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    18
Burada bileti kesen ben olduğum için sen kendini kolla. :A
Ercan Kesal Dizi GIF by Tüplü Televizyon

Kuz kandil miydi yoksa bilmediğimiz bir milli maç doğal afet falan mı vardı by reytingler ne kadar düşük 😱

• Güldürdün
Reactions: cookies
Geçen haftaki şoktan sonra tüm diziler toparlanmış ama hala eski reytinglerinden uzaklar. Elma için 7. sezon planı varsa bence artık vazgeçilmiştir. Eda Ece ve Şevval Sam'ın duaları sonunda kabul oluyorsa demek. :A

Ömer perşembe yayınlanıp 6-7 reyting alan bölümünden sonra bir daha o oranları göremedi. Diziyi seviyorum ama hikaye Ömer-Gamze-Süreyya üçgeninde ilerlediği için sanırım insanlar biraz sıkılmaya başladı. Bu nedenle 2. sezonda yoldan çıkmaması için haziranda yapılacak bir final yerinde olur.

Veda Mektubu geçen hafta kötü zamana denk gelmişti ama bu hafta umut verici şekilde toparlanmış. Gül Oğuz 3 reytinge bu kadar coşuyorsa daha yüksek reyting alsa neler yapardı kim bilir. :A

Bir Küçük Gün Işığı'nın sezon sonunda final yapacağı kesin ama Alparslan hala 7 küsür alırken TRT kolay bitirmek ister mi emin değilim.

• Güldürdün
Reactions: cookies
Geçen haftaki şoktan sonra tüm diziler toparlanmış ama hala eski reytinglerinden uzaklar. Elma için 7. sezon planı varsa bence artık vazgeçilmiştir. Eda Ece ve Şevval Sam'ın duaları sonunda kabul oluyorsa demek. :A

Ömer perşembe yayınlanıp 6-7 reyting alan bölümünden sonra bir daha o oranları göremedi. Diziyi seviyorum ama hikaye Ömer-Gamze-Süreyya üçgeninde ilerlediği için sanırım insanlar biraz sıkılmaya başladı. Bu nedenle 2. sezonda yoldan çıkmaması için haziranda yapılacak bir final yerinde olur.

Veda Mektubu geçen hafta kötü zamana denk gelmişti ama bu hafta umut verici şekilde toparlanmış. Gül Oğuz 3 reytinge bu kadar coşuyorsa daha yüksek reyting alsa neler yapardı kim bilir. :A

Bir Küçük Gün Işığı'nın sezon sonunda final yapacağı kesin ama Alparslan hala 7 küsür alırken TRT kolay bitirmek ister mi emin değilim.
Haftalık dizi reytinglerini açar mısın artık :A

Burada bileti kesen ben olduğum için sen kendini kolla. :A

Annem izliyor inatla :F

Fırsatı kaçırmiyorsun körükçü başı :A

Bu hafta benim "show"um var. :A
Geniş açıdan bakın azıcık vizyonsuz lar. Ss @Alos @Dosi @Angelica @MasacRE @DarkLegenD @ozmoturk @cookies

Kanallar gelecek sezon pazartesi günlerini bir sıfırlamalı bence. VM harici diziler gözüme çok eski geliyor yenilik iyi olur bence.

Twitter’da aynı minvalde yorumlar var.Ömer-Süreyya ilişkisinde Ömer’in tutumu eleştiri oklarına sebep oldu.

• Beğendim
Reactions: Aserat