13 Kasım 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Trt 1 reytingleri şişiriyormuş bak sen şu işe

Keşke Benim Güzel Ailem, Hayatımın Neşesi ve Kendi Düşen Ağlamaz içinde yapsaydı. Böyle üçüde gün birinci olmayınca göze batıyor

Tarih dizilerini sevmem ama böyle bir yüksek açılış belliydi, çok fazla reklamı yapıldı ve şu an ki durumu göze alırsak normal. Diğer 2 dizi gibi sonraki bölümler düşüş olmaz umarım. Başarısının devamını dilerim.

Bambaşka Biri’nin reytinginde iyileşme var. Biraz daha yükseliş yaşayıp uzun bir süre daha devam eder umarım. İlk bölümü izlemiştim çok iyiydi.

Safir diziside kurtarmış kendini. Bu oranda devam ederse yeni yılı gireceği garanti diyebiliriz.

Ömer dizisinin kemik izleyicisi diziye sadık. Yeni rakipler gelince en çok etkilenen dizi olacaktır.

Ömer dizisinin kemik izleyicisi diziye sadık. Yeni rakipler gelince en çok etkilenen dizi olacaktır.
Üzdün hain mosi.

Reactions: Dosi
Heyatım şişirilen reytingler forumda yasak olan siyaset konularıyla ilgili olanlar
tarihi propaganda dizileri + gönül dağı nu düş trt son 10 yılda 40 tane daha dizi yapmıştır hangisi izlendi

Reactions: Dosi
Hudutsuz bu hafta maç olmadığı için yükselcek ağam aşağı yukarı bir 0.3-0.4'lük artış

Reactions: Emre Ozansoy