13 Kasım 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
0LQYmlKp_400x400.jpg

Ağlama seansı erken başlamış

Trt 1 reytingleri şişiriyormuş bak sen şu işe :A

Keşke Benim Güzel Ailem, Hayatımın Neşesi ve Kendi Düşen Ağlamaz içinde yapsaydı. Böyle üçüde gün birinci olmayınca göze batıyor :A

Tarih dizilerini sevmem ama böyle bir yüksek açılış belliydi, çok fazla reklamı yapıldı ve şu an ki durumu göze alırsak normal. Diğer 2 dizi gibi sonraki bölümler düşüş olmaz umarım. Başarısının devamını dilerim.

Bambaşka Biri’nin reytinginde iyileşme var. Biraz daha yükseliş yaşayıp uzun bir süre daha devam eder umarım. İlk bölümü izlemiştim çok iyiydi.

Safir diziside kurtarmış kendini. Bu oranda devam ederse yeni yılı gireceği garanti diyebiliriz.

Ömer dizisinin kemik izleyicisi diziye sadık. Yeni rakipler gelince en çok etkilenen dizi olacaktır.

Tarih dizilerini sevmem ama böyle bir yüksek açılış belliydi, çok fazla reklamı yapıldı ve şu an ki durumu göze alırsak normal. Diğer 2 dizi gibi sonraki bölümler düşüş olmaz umarım. Başarısının devamını dilerim.
Ömer dizisinin kemik izleyicisi diziye sadık. Yeni rakipler gelince en çok etkilenen dizi olacaktır.
Üzdün hain mosi. :A

• Okudum
Reactions: Dosi
Trt 1 reytingleri şişiriyormuş bak sen şu işe :A

Keşke Benim Güzel Ailem, Hayatımın Neşesi ve Kendi Düşen Ağlamaz içinde yapsaydı. Böyle üçüde gün birinci olmayınca göze batıyor :A

Bambaşka Biri’nin reytinginde iyileşme var. Biraz daha yükseliş yaşayıp uzun bir süre daha devam eder umarım. İlk bölümü izlemiştim çok iyiydi.

Safir diziside kurtarmış kendini. Bu oranda devam ederse yeni yılı gireceği garanti diyebiliriz.

Heyatım şişirilen reytingler forumda yasak olan siyaset konularıyla ilgili olanlar :X tarihi propaganda dizileri + gönül dağı nu düş trt son 10 yılda 40 tane daha dizi yapmıştır hangisi izlendi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Son birkaç aydır yaşanan olaylardan sonra Kudüs Fatihi'nin yüksek başlayacağını düşünüyordum ama bu kadar yüksek başlaması ve rakiplerini etkilemeden zirveye oturması şaşırttı. Kızıl Goncalar gelene kadar dursun şimdilik. :A

Hudutsuz Sevda'nın dün haber öncesi yayınlanan tekrarı Total'de (0.86 reytingle 44. sırada) iyi gitmiş. Kanal dizinin arkasında dursa ve doğru tanıtım yapsa daha fazlasını alır ama asla yapmıyor. :( Umarım bol aksiyonlu bir ikinci fragman gelir bu akşam. @xxAlemdarxx @ömer karataş

Esra Ezmeci çizgi filmler olmasa AB'de (0.33 reytingle 112. sırada) ilk 100'de yer alacakmış. 😱 Uzun zamandır bakmıyorum bugün göz atayım, ne oldu da bu kadar yükseldi merak ettim. :A

En Hamarat Benim eski saatine geri dönünce geçen hafta yokları oynadığı AB grubunda 1 reytinge dayanmış (0.92 reyting - 7.25 share). Bir hiç uğruna yazık etti kanal onca hafta programa.
Hudutsuz bu hafta maç olmadığı için yükselcek ağam aşağı yukarı bir 0.3-0.4'lük artış :)

• Aynen
Reactions: Emre Ozansoy