13 Kasım 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,571
Puanı
1,061
Kurşun'un tutmayacağını daha ilk tanıtımı yayınlandığında söylemiştim. Most dizilerinde o kadar kasvetli bir hava yaratıyor ki izleyici ilk bölüme yarım yamalak bakıp kaçıyor.

SAK'ın da gitmesiyle Osman için yer açıldı, sıradaki kurbanı Afili Aşk olarak görüyorum :F :F

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,578
Puanı
1,060
Tam da fikrimi belirtmek için girdim konuya. Benim Adım Melek dizisi bu işten kârlı çıkar.
Kuruluş Osman dizisi ise Kurşun'u etkiler.

Sen Anlat Karadeniz' e büyük tebrikler. Totalde günün en çok izlenen dizisi olarak veda etmiş ekran yolculuğuna. Oranları göremiyoruz ama bildiğim kadarıyla son haftalarda baya artış yaşamıştı.

Benim Adım Melek dizisini izlemek istiyordum ama ağır bir dizi. Ben kaldıramıyorum cok dram dizilerini. İzlerken eğlenmekte istiyorum (Aşk ve Mavi, Yasak Elma gibi :A)
Oranları buradan kontrol etmek çok ta zor değil aslında. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Kurşun' oranlarına çok şaşırdım, böyle bir kadroya yazık olacak anlaşılan... TOTAL'de 3 reytingin altına düşmesi üzdü. Keşke diziyi Most değil de başka yapım yapsaydı diyorum. :(

'Sen Anlat Karadeniz' ekranlara damga vurdu, bu da bir gerçek. Tüm ekibin emeklerine sağlık, yolları açık olsun. Güzel oranlarla bitmiş.

'Afili Aşk' kanalı kurtarır gibi ama senaryo da iyi değil diyen yorumları çok görüyorum. Hala +5 oranları alıyor, ona göre adım atılabilir.

'Benim Adım Melek' güzel gidiyor, günü kurtarıyor. TRT1'e ilaç gibi geliyordur bu oranlar, bu sezon epey kötü gidiyor.

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Kurşun için final yolu gözüküyor, senaryo zaten iyi değil sarmıyor. Engin ile Burçin birbirlerine yakışmıyorlar. Ethem Özışık hazırlıklara başlasın bence, Poyraz Karayel’i ekranlara ya da dijital bir platforma tekrardan döndürsün. Burçin ve İlker ikilisini, o aşk dolu bakışları çok özledik...