13 Eylül 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Yalı Çapkını - 74. Bölüm (Yeni Sezon) | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • This poll will close: .
Dizilerin hepsi başlamış mı, dün Tv açmadım.

Kızılcık Şerbeti o muhteşem sezon finali sonrası sürpriz olmayan oranlarla açılış yapmış. Fragmana baktım oldukça iyi. Cuma günlerinin açık ara zirvesi olmaya devam eder dizi 3 reytinglerde kaybetse zirvede olmaya devam eder.

Yalı Çapkını bu oranlarını korumaya devam ederse sezonu tamamlar. Star’ın durumu parlak değil malum.

Arka Sokaklar kemikleşmiş izleyici oranıyla devam ediyor. O da bu oranda uzunca devam eder.

Kara Ağaç, yeni bir dizi gelmediği sürece devam edecektir kanalda.

Kötü Kan kötü Reyting almış. Fox 162262 tane dizi hazırladığı için tez zamanda final kararı gelir.

Kızılcık Serbetine diyecek lafım yok. Sezon boyunca zirvenin sahibi olacaktır.

Yalı Çapkini böyle giderse çok uzun sürmez( Ferit ve Seyrani ayırarak final kararını kendileri vermiş oldu)

Arka Sokaklar zaten yılların dizisi oranlarını lorursa sezon boyunca devam eder.

Kara Ağaç Destanını TRT yılbaşına kadar devam ettirecektir. Zira elinde başka dizi yok suanlik

Kötü Kan ise sezonun ilk final yapan dizisi olacağı kesinleşti. Haftayaki bölümden sonra kanal final kararını verir. Nowun yedekteki Harika Çılgınlarin hazırlıklarını hızlandırsa iyi olur.

Aga tam liste ne senin için ? TIAK sitesinde sadece ilk 10 gözüküyor tüm gruplarda
Merhaba, Sitenin ziyaretçi sayısı en fazla olduğu bir saat çünkü rating sonuçları açıklandı.
Ve yeni sezonun ilk rating sonuçları ve 2 rakip dizinin olduğu bir gün.
İlk 10 da yer alan ne varsa sıralanabilir. Tiak hemen açıklamadığı için kim isterse ileti içinde yazıp atıyor doğal olarak, en azından ana sayfada tüm yapımlar sıralanabilir. Sonra tiak açıkladığında revize edilebilir.

Son düzenleme:
Yalı Çapkını totalde 4.50 reyting iyi almış bence dizide senaryo kalmadı.

Kızılcık Şerbeti biraz düşük başlamış ama yükselme potansiyeli olduğunu biliyoruz.

Kötü Kan’a geçmiş olsun.

kizilcik şerbeti tebrikler
Yali Capkini onca reklamina 2 reyting icinmi showlari ?

Diger dizilerde zaten felaket gibi

Kızılcık kaldığı yerden devam etmiş. Arka Sokaklar için son sezon geliyor olabilir. Ay sonuna kadar yükselme gelmesi lazım. Yalı Çapkını belki satış durumundan devam edebilir ama ben bundan daha yüksek gideceğini düşünmüyorum. Kötü Kan için de üzgünüm.

funny (156).jpeg

@offensive

• Güldürdün
Reactions: offensive
Kızılcık Şerbeti geçen sezon YÇ'nin gerisinde kalarak başlamıştı ama bu sezon daha ilk haftadan ezici modu açarak zirveyi kaptırmayacağını göstermiş. Evrim Alasya ve Aliye Uzunatağan'ın harika performansları dışında kötü bir bölüm olsa da sürekli kamçıladığı merak duygusu sayesinde sırtı kolay kolay yere gelmez hatta bir 3 sezon daha yapar.

Yalı Çapkını bıraktığı rezalet noktadan devam etmiş. Geçen sezon Binnur Kaya'lı 9 reytingli açılışı hatırlıyorum da nereden nereye diyor insan. Sen Anlat Karadeniz gibi 3. sezonu birkaç ay sürerse şaşırmam. :A (gerçi Star o kadar boş ki bir şekilde idare edebilir)

Arka Sokaklar yıllardır Kanal D nezdindeki itibarının, Kara Ağaç Destanı da TRT'de olmasının ekmeğini yemeye devam edecek gibi görünüyor yoksa ikisinin de bu reytinglerle yayında kalması makul değil.

Kötü Kan günün kaybedeni olmuş ve ilk hafta verilen onca tekrara rağmen erkenden pes etmiş. Yanlış gün kurbanı mı yoksa içerikte bir sorun mu var bilmem ama NOW'ın ilk final haberinin buradan geleceği artık kesin. Aslında kadın dramalarının karşısında erkek işleriyle çıkmak mantıksız bir fikir değildi ama üst üste iki sefer maya tutmadı. Bence yakında strateji değişecek ve YÇ'nin reytingleri de düşük geldiği için bu sefer kadın izleyiciyi çekmek amacıyla Gizli Bahçe cumaya konulacak.
İrlanda polisiyesi seyretsinler Arka sokakların kıymetini anlasınlar
İrlanda polisiyesi çok korkunç
------

Ayyy bu da bazı siyasiler gibi dizisi güçlenince diktatörlük kasmaya başladı , sanane istediği sırada sıralar :A:A
Ben kim izliyorsa yalı çapkınını ve kızılcık şerbetini
Başlarına senaryomda büyük dert gelecek
Klon çetesi olabilir
İrlanda’dan bir çete olabilir @xemrexxx
@12.Adam

• Beğendim
Reactions: xemrexxx