13 Ekim 2024 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Teşkilat - 115. Bölüm | TRT 1

• Deha - 4. Bölüm | Show TV

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Kirli Sepeti - 37. Bölüm | NOW

• Kim Milyoner Olmak İster - 1115. Bölüm | ATV

• Çok Güzel Hareketler 2 - 178. Bölüm (Yeni Sezon) | Star TV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Masterchef?
Kim Milyoner Olmak İster?
ÇGH?

• Beğendim
Reactions: The_Erinch
Kirli Sepeti'm 3.80'e yükselmiş. :Z:bhr: Haftaya maç var mı yok mu? Yoksa 4'ü geçeriz. @Dosi

Deha'nın günü yanlış ve senarist kurbanı oldu. Reytingleri tabii ki kötü değil ama beklenti 9-10 reyting idi. Olmadı. En fazla artık 7.50 alır gibi o da senaryosu düzelirse. Bakalım neler olacak ilerleyen haftalarda?

Teşkilat'a büyük tebrikler, tüm gruplarda 1. olmuş bu hafta.

• Beğendim
Reactions: Dosi
Kirli Sepeti bu sezon 5 bölüm sürer dediler ama 5. bölüm reyting artışıyla geride kaldı ve ufukta final tehlikesi yok. :Z İstikrar derken bundan bahsediyordum düşmediği gibi (Deha bile maçsız günde reyting kaybetmiş) Total'de 4 bandına dayanmış. AB kötü ama orada bile diğer iki rakibine göre çok az kayıp yaşamış. Yavuz-Hayriye sahnelerinin çoğalması, komedinin yükselmesi, Meyra'nın biraz geriye çekilmesi ve tüm karakterlerin etkili şekilde kullanılması gibi doğru hamlelerle seyir zevkinin artması reytinglere de yansımış böyle devam. :bhr:

Teşkilat ne yaptı etti zirveye yapıştı kolay bırakacak gibi de görünmüyor. :A Deha'nın reytingleri hala güzel ama iki haftadır sürekli düşmesi hayra alamet değil.

• Beğendim
Reactions: Gizmen and 12.Adam

Forum İstatistikleri

Konular
171,672
Üyeler
8,459
Son Üye
axorynp