Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Maria ile Mustafa | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Tövbeler Olsun | TRT1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,287
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Menajerimi Ara bir dengeye oturtamadı. Aslında oturturdu da Ekin Atalar sağolsun.. :A Ha tüm tutarsızlıklara rağmen bu reytingler de Star'a yeter ama geçen haftaki gibi 5 bandına çıksa fena olmaz.

Maria ile Mustafa AB'de 0.90 reytingle 75. olmuş. :eek: Artık bundan sonra da final haberi gelmezse pes gerçekten. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Menajerimi Ara bir dengeye oturtamadı. Aslında oturturdu da Ekin Atalar sağolsun.. :A Ha tüm tutarsızlıklara rağmen bu reytingler de Star'a yeter ama geçen haftaki gibi 5 bandına çıksa fena olmaz.

Maria ile Mustafa AB'de 0.90 reytingle 75. olmuş. :eek: Artık bundan sonra da final haberi gelmezse pes gerçekten. :A
Kefaret :love1:
Ab ve Abc1 grubunda yükselmiş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,287
Puanı
860
Deniz dizinin tekrar reytinglerini bulmuş nereden bulmuş bir bilgin varmı
------

75. Miii :A:A:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
İnternet felaket ağır şu an, reytingleri de hazır el atmışken hallediverirsen çok iyi olur dositols :bhr: :A
Tamam halettim :A yalnız haftaya hafta içi erkenci olmam artık. Tatiller var. Zaten Pazar günleride ben uyanana kadar @emreemreu halediyor sağolsun.
Tatil günleri sizin 10.30, bizim 8.30 biraz sıkıntılı saat benim için. Anca o an kendiliğinden uyanmışsam ayarlayıp geri uyuyorum :A
Pazartesi sonuçların için Salı günleri kalkamazsam @Özgür 'e paslayayım (yarına daha kendim yaparım) :A 3 haftalık Noel tatili ve nerdeyse sabah akşam karanlık hava olunca uyku tatlı geliyor iş ve okul olmayınca :A
------

Deniz dizinin tekrar reytinglerini bulmuş nereden bulmuş bir bilgin varmı
------

75. Miii :A:A:A
Deniz'in işi bu. Sen ondan takip edersin :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,287
Puanı
860
Tamam halettim :A yalnız haftaya hafta içi erkenci olmam artık. Tatiller var. Zaten Pazar günleride ben uyanana kadar @emreemreu halediyor sağolsun.
Tatil günleri sizin 10.30, bizim 8.30 biraz sıkıntılı saat benim için. Anca o an kendiliğinden uyanmışsam ayarlayıp geri uyuyorum :A
Pazartesi sonuçların için Salı günleri kalkamazsam @Özgür 'e paslayayım :A 3 haftalık Noel tatili ve nerdeyse sabah akşam karanlık hava olunca uyku tatlı geliyor iş ve okul olmayınca :A
------

Deniz'in işi bu. Sen ondan takip edersin :A
Ondan takip ediyorum zaten :A ama listeyi nereden bulmuş :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Menajerimi Ara’nın dün akşamki bölümünden sonra bu sonuca şaşırmadım.

Kalemin kırılsın Ekin Atalar. Ne yaptın ne ettin yükselen diziyi düşürmeyi bildin. Daha sizi bu boş gün bile kurtaramaz.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Menajerimi Ara’nın dün akşamki bölümünden sonra bu sonuca şaşırmadım.

Kalemin kırılsın Ekin Atalar. Ne yaptın ne ettin yükselen diziyi düşürmeyi bildin. Daha sizi bu boş gün bile kurtaramaz.
Bu kadını yollamak için ne bekliyorlar acaba, gerçi yollasalar da artık bir şey değişmez, dizi iyice küçüldü gözümde. :(

• Üzücü
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu kadını yollamak için ne bekliyorlar acaba, gerçi yollasalar da artık bir şey değişmez, dizi iyice küçüldü gözümde. :(
Diziyi iyice ergen dizisine çevirdi. Emir geldiğinden beri sosyal medyada ergenlerin çift yarıştırmaları, kaosları bitmedi. Bu beceriksiz kadın da bir hafta o çifte bir hafta bu çifte güzel sahne yazıp gönüllerini alıyor resmen. Ama izleyicinin gözünde hem diziye hem de Dicle karakterine ihanet ediliyor. Soğuttu diziden cidden. Entrikacı Serkan’ı ayrı bir dert, yazamadığı konuk hikayeleri ayrı bir dert.

Gökhan Horzum’un eşi, ondan şutlanmıyor herhalde. :A Çok istiyorlarsa karı-koca Çukur’u yazsın. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,287
Puanı
860
Diziyi iyice ergen dizisine çevirdi. Emir geldiğinden beri sosyal medyada ergenlerin çift yarıştırmaları, kaosları bitmedi. Bu beceriksiz kadın da bir hafta o çifte bir hafta bu çifte güzel sahne yazıp gönüllerini alıyor resmen. Ama izleyicinin gözünde hem diziye hem de Dicle karakterine ihanet ediliyor. Soğuttu diziden cidden. Entrikacı Serkan’ı ayrı bir dert, yazamadığı konuk hikayeleri ayrı bir dert.

Gökhan Horzum’un eşi, ondan şutlanmıyor herhalde. :A Çok istiyorlarsa karı-koca Çukur’u yazsın. :A
Dizinin içine etti allahın belası defolup gitse keşke. Yazamıyorsan beceremiyorsan defol git başkasına bırak o yazsın ah nerede o ilk senaristi dizimin :(

Torpilli Aynen öyle 2 si yazsın çukuru o zaman :A valla ben yapımcı olucam babamın oğlu olsa gönderirim :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060

Bence ikisi de Ay Yapım bünyesinden kovulmalı. :A

Dizinin son zamanlardaki en büyük artısı Serhat Teoman oldu. :bhr:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,110
Puanı
710
alakası yok ama birisiburda yaporak dökumuy kanal d de olsun yazmıştı tekrarlarıo artık kanal d de.