13 Aralık 2013 Cuma Reyting Sonuçları

TOTAL - AB geçen haftaki sonuçlarla farklar
Karagül +1.16 | +1.84
Medcezir -0.31 | -0.38
Dila Hanım +0.71 | +0.37
Yalan Dünya +0.12 | -0.01
Huzur Sokağı +0.40 | -0.22

TOTAL - AB geçen haftaki sonuçlarla farklar
Karagül +1.16 | +1.84
Medcezir -0.31 | -0.38
Dila Hanım +0.71 | +0.37
Yalan Dünya +0.12 | -0.01
Huzur Sokağı +0.40 | -0.22
Yalan Dünya totalde düşmüş. Geçen hafta 3.70`di.

Dizinin bitmesine reytingi karar verir. Ne yani Kanal D biz Yakupu güldüremiyoruz diye diziyi bitirsin mi? Reytingler gayet iyi.

Yalan Dünya totalde düşmüş. Geçen hafta 3.70`di.

Dizinin bitmesine reytingi karar verir. Ne yani Kanal D biz Yakupu güldüremiyoruz diye diziyi bitirsin mi? Reytingler gayet iyi.
Özet`iyle karıştırmışım
özet 3.36 almıştı

Yalan Dünya'n bitecek, her şeyin de yalan olacak.

dila hanım akşam döktürdü valla bölüm çok iyidi reytinglerini de yükseltmiş total 5.65 ab 3.8 almış çok iyi şu an

karagülü tebrik ederim total 11.6 reytinge kadar çıkmış dizi napıyo öyle abde 8.72ye yükselmiş helal olsun diziye
huzur sokağı 3.67 oran ile 19.olmuş ab 3.53 ile 13.olmuş kötü gibi

Karagül ab'de medceziri geçicek deselerdi ağzına kürekle vururdum,şimdi başımıza gelene bak.
İşin ilginç tarafıda karagülün karadayıyıda geçmesi
Yok artık TNS ben sana ne diyeyim karadayıya gelince kaşıkla,karagüle gelince kürekle reyting veriyorsun.

Karagul bomba gibiydi yukselmesi normal

Bırak Medceziri Yalan Dünyayı bile geçmesi anormal diyorum. Ortalaması 4-5 olan ağır total dizisinden bahsediyoruz.

Bırak Medceziri Yalan Dünyayı bile geçmesi anormal diyorum. Ortalaması 4-5 olan ağır total dizisinden bahsediyoruz.
daha düne kadar karagül ab'de 4-5 reyting almıyormuydu ne değişti,benim kafam almıyor biri beni aydınlatsın
%100 artış nerde görülmüş?

daha düne kadar karagül ab'de 4-5 reyting almıyormuydu ne değişti,benim kafam almıyor biri beni aydınlatsın
%100 artış nerde görülmüş?
Bugün Şefkat Tepe A/B`de Yalan Dünyayı, yarın Küçük Gelin totalde Karadayıyı geçerse artık şaşırmayın. Olacak işler bunlar.

Yalan Dünya'n bitecek, her şeyin de yalan olacak.
Sen FOX`ta çok pembe dizi izliyorsun bence.
B sınıfı amerikan filmi gibi konuşuyorsun.

Dünkü reyting tablosunu gördükten sonra artık hiçbirşeye şaşırmam.

Yarın küçük gelin totalde 13-14 alır bu gidişle ab de ise 6-7 arası bişiy alır..aynısı bugün şefkat tepe içinde geçerli
totalde.11 abde 6 alır

Karagül ne yapmış öyle Totalde çok iyi Ab'de zirvede Tebrikler Tns'nin Ab'sini bir türlü çözemedim Yalan Dünya Ab'de başarılı Total kötü Medcezir yerinde sayıyor Ab'deki liderliğinide kaptırmış.

ab'de medceziri geçmesi normalmi diyorsun?
Abi zaten cok buyuk fark yok arada normal bence. Neden kucumsuyorsunuz karagulu bu kadar bilmiyorum ama izlemeden yargiliyorsunuz. Haftaya medcezir daha iyi bir bolumle gecer. Ama karagulun gelecek hafta fragmani da bomba.

Bir yalan dunyadir gidiyor arkadas

denizden korkulur tns de çalışmaya başladı bence yeni sisteme en uygun izleyici zaten