12 Nisan 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Şarkılar Bizi Söyler | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
reyting-sonuclari-fav10-jpg.101059

Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

Pazartesi yayınlanan tüm diziler düşüşten nasibini aldı.

Uyanış Büyük Selçuklu
dizisi tüm gruplarda zirvede yer aldı. Dizi ABC1 grubu harici düşüş yaşadı.

Maraşlı verdiği ara sonrası önceki bölüm oranlarına göre düşüş yaşadı.

Yasak Elma dizisi bu hafta da tüm gruplarda düşüş yaşadı. Özellikle AB ve ABC1 grubundaki sert düşüş dikkat çekti.

Çukur dizisi bu hafta tüm gruplarda düşüş yaşayan bir diğer dizi oldu. Buna rağmen dizi tüm gruplarda en çok izlenen ikinci yapım oldu.

Sefirin Kızı, bu hafta AB grubu hariç diğer gruplarda düşüş yaşadı.

Ramazan ayı boyunca ekranlarda yer alacak olan Mavera dizisi Ab ve ABC1 gruplarında ilk 10 içerisinde yer alarak fena olmayan bir açılış yaptı.
screenshot-9-UtsX.jpg

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

Pazartesi yayınlanan tüm diziler düşüşten nasibini aldı.

Uyanış Büyük Selçuklu
dizisi tüm gruplarda zirvede yer aldı. Dizi ABC1 grubu harici düşüş yaşadı.

Maraşlı verdiği ara sonrası önceki bölüm oranlarına göre düşüş yaşadı.

Yasak Elma dizisi bu hafta da tüm gruplarda düşüş yaşadı. Özellikle AB ve ABC1 grubundaki sert düşüş dikkat çekti.

Çukur dizisi bu hafta tüm gruplarda düşüş yaşayan bir diğer dizi oldu. Buna rağmen dizi tüm gruplarda en çok izlenen ikinci yapım oldu.

Sefirin Kızı, bu hafta AB grubu hariç diğer gruplarda düşüş yaşadı.

Ramazan ayı boyunca ekranlarda yer alacak olan Mavera dizisi Ab ve ABC1 gruplarında ilk 10 içerisinde yer alarak fena olmayan bir açılış yaptı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Tüm diziler düşüşte ama Elma bir anda fena bozulmuş 5. sezon olayını tekrar mı düşünseler. :kiki: Maraşlı da daha iki önce 6-7 reyting alırken ne oldu da 3-4 bandına düştü merak ediyorum.

Şarkılar Bizi Söyler geçen hafta fena gitmemişti ama bu hafta çökmüş. Şimdi ara verip yazın devam etseler daha mantıklı olur aslında. Mavera da TRT'nin güçlü dizilerinin arkasından iyi sonuçlar alacak gibi görünüyor özellikle cumartesi-pazar-pazartesi-salı günleri.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,057
Puanı
410
Hepsi beraber elele tutuşup düşmüşler.
Artık ramazan etkisi mi (gerçi iftarlar daha bugün başlayacak)
Sağlık Bakanı'nın canlı konuşmasını izleyenler mi
ya da kabine de var sanıp açıklama bekleyenler mi buna sebep oldu bilemeyiz...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Tüm diziler düşüşte ama Elma bir anda fena bozulmuş 5. sezon olayını tekrar mı düşünseler. :kiki: Maraşlı da daha iki önce 6-7 reyting alırken ne oldu da 3-4 bandına düştü merak ediyorum.

Şarkılar Bizi Söyler geçen hafta fena gitmemişti ama bu hafta çökmüş. Şimdi ara verip yazın devam etseler daha mantıklı olur aslında. Mavera da TRT'nin güçlü dizilerinin arkasından iyi sonuçlar alacak gibi görünüyor özellikle cumartesi-pazar-pazartesi-salı günleri.
Kaya döndü bakalım, haftaya yükselir. Ben diziyi çoktan bıraktım ama dün izleyen küçük yiğenim bile bu bölümde heyecan yok dedi :A
Haftaya iyi bir fragman ile yine yükselir. Çok sevinme yani :A ama ben de yeni sezon istemem. Yeter gayri :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Kaya döndü bakalım, haftaya yükselir. Ben diziyi çoktan bıraktım ama dün izleyen küçük yiğenim bile bu bölümde heyecan yok dedi :A
Haftaya iyi bir fragman ile yine yükselir. Çok sevinme yani :A ama ben de yeni sezon istemem. Yeter gayri :A
Bu dizinin mazeretleri de bitmiyor heyecanlı bölüm yapsınlar da düşmesinler o zaman. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi