Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
FOX illa Mucize Doktor'un hezimete uğramasını istiyor anlaşıldı. Daha önce kendi dizisine bu kadar düşman bir kanal görmemiştim zira rakipler çoktan başlamışken yine 21.00'de reklama girdiler. Yarın reytinglerde Alev Alev tarafından geçilince akılları başlarına gelecek galiba. Oysa birkaç hafta 20.30'da başlayıp erken bitince ne güzel reytingleri yükselmişti. :T:
Kanalların bu inadını ben de anlamıyorum ama bence Alev Alev'e geçilmez

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir Zamanlar Çukurova izledim ve özellikle sonları çok iyiydi.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mucize Doktor etkilenmedi tahmin ettiğim gibi Alev Alev de çok yükselmez demiştim. İlk defa perşembe düzgün bir tahmin yaptım

• Harika
Reactions: STAR

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Mucize Doktor güvensizliğim için beni pişman etmeye devam ediyor. :A Geç başlayınca izleyici rakiplere yönelir diye düşünmüştüm ama Total'de 0.04 düşüp AB (yakında yeniden zirveyi alır) ve ABC'de çok iyi bir artış yaşamış. Yeni rakip de reytingleri etkilemediğine göre sezon boyunca kafamız rahat çatlasın @kerem yılanı. :Z

Alev Alev'in Total'de daha yüksek alması hala şaşırtıyor. Gerçi Show'un diğer dizilerine bakarsak hep Total'i daha yüksek gelen işler olduğu için bundan nasibini almış. Neyse iki güçlü rakibine rağmen kendi kitlesini oluşturmayı başarararak (daha fazla yükselmesini beklesem de) gayet iyi gitmiş kolay kolay sırtı yere gelmez. Tebrikler Queen D. :Z

Aylardır ilk 5'in altına düşmeyen Masterchef'in Total'de 11. olması. :eek: Yeni diziden en çok o etkilenir demiştim ve doğru çıkan tahminimin gururunu yaşıyorum. :A

Yorumlardan gördüğüm kadarıyla BZÇ hala cenaze üzerinden reyting kasıyor yeter artık. :A

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Ay bu olay nasıl aklıma gelmedi üç projede partner olan Taner Ölmez ve Hazar Ergüçlü şimdi rakip oldu resmen. :eek: Yarın ikisinin de yüzü güler umarım. :A

Çooook çok çok sevdiğim bir dizi olan Kayıp Şehir'de Taner'le Nazan Kesal anne-oğul dular. Şimdi BZÇ-MD rakipleri oldular... :bhr:

Yine Hazar'la Zuhal Olcay starda yüksek sosyete'de anne-kız oynuyorlardı şimdi yine aynı dizide aynı rollerdeler (sahte de olsa)...

Alev Alev çok yükselememiş üzüldüm, bir grupta bile olsa 7-7.5 alır diyordum hayırlısı olsun önümüzdeki haftalar bakalım neler yapacak ve tabii bunda en önemli faktör senaryo senaryo senaryo...

• Beğendim
Reactions: Aserat

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Bir Zamanlar Çukurova AB ve ABC1'de arttırmış oranlarını. :Z

Mucize Doktor'da fena gitmiyor. Bence geç başlaması reytinglere olumsuz etki etmiyor.

Alev Alev iyi gitmiş ama zirve yarışına giremeyecek belli ki.

Masterchef ilk 10 dışında kalmış total'de.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Çooook çok çok sevdiğim bir dizi olan Kayıp Şehir'de Taner'le Nazan Kesal anne-oğul dular. Şimdi BZÇ-MD rakipleri oldular... :bhr:

Yine Hazar'la Zuhal Olcay starda yüksek sosyete'de anne-kız oynuyorlardı şimdi yine aynı dizide aynı rollerdeler (sahte de olsa)...

Alev Alev çok yükselememiş üzüldüm, bir grupta bile olsa 7-7.5 alır diyordum hayırlısı olsun önümüzdeki haftalar bakalım neler yapacak ve tabii bunda en önemli faktör senaryo senaryo senaryo...

6 kötü bir ratingmi neye üzüldün :D

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Mucize Doktor güvensizliğim için beni pişman etmeye devam ediyor. :A Geç başlayınca izleyici rakiplere yönelir diye düşünmüştüm ama Total'de 0.04 düşüp AB (yakında yeniden zirveyi alır) ve ABC'de çok iyi bir artış yaşamış. Yeni rakip de reytingleri etkilemediğine göre sezon boyunca kafamız rahat çatlasın @kerem yılanı. :Z

Alev Alev'in Total'de daha yüksek alması hala şaşırtıyor. Gerçi Show'un diğer dizilerine bakarsak hep Total'i daha yüksek gelen işler olduğu için bundan nasibini almış. Neyse iki güçlü rakibine rağmen kendi kitlesini oluşturmayı başarararak (daha fazla yükselmesini beklesem de) gayet iyi gitmiş kolay kolay sırtı yere gelmez. Tebrikler Queen D. :Z

Aylardır ilk 5'in altına düşmeyen Masterchef'in Total'de 11. olması. :eek: Yeni diziden en çok o etkilenir demiştim ve doğru çıkan tahminimin gururunu yaşıyorum. :A

Yorumlardan gördüğüm kadarıyla BZÇ hala cenaze üzerinden reyting kasıyor yeter artık. :A
Sadece bekle ve gör. Erken rehavete kapılma, hala Kasım ayındayız. :A

Gecen sezon 20 reyting alan dizinin bu sezon 7 reyting alıyor diye havalara uçuyorsan vay haline gerçi. :A

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Çok yükselememiş ona üzüldüm 5 küsür ve 6 alabilmiş, bir grupta bile olsa 7-7.5 alır diyordum...
Hayırlısı olsun, bakalım önümüzdeki haftalar neler yapacak ve tabii bunda en önemli faktör senaryo senaryo senaryo...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Çok yükselememiş ona üzüldüm 5 küsür ve 6 alabilmiş, bir grupta bile olsa 7-7.5 alır diyordum...
Hayırlısı olsun, bakalım önümüzdeki haftalar neler yapacak ve tabii bunda en önemli faktör senaryo senaryo senaryo...
Alev Alev'in ilk bölümü durgun olduğu için 2. bölümde fazla yükselemedi. Dünkü bölüm çok daha iyiydi o yüzden haftaya daha iyi oranlar alır diye düşünüyorum. :D

• Güldürdün
Reactions: Angelica