12 Kasım 2013 Salı Reyting Sonuçları

Hadise'nin bakisini gördün mü? Insallah beni secmez bakisiydi o
Kiz da dedi zaten, gözlere bakiyorum diye. Ama Hadise'nin o bakisini gördükten sonra bende onu secmezdim
Evet farkettim.
Zaten kızın yerinde olsam Murat ve Hadise'yi seçmezdim. Gökhan'ı seçmesi iyi oldu.
Allah için iyi ses var kızda.

o ses türkiyede dünkü anlıklardan eser yok,pazartesi tns acunu çokmu şişiriyor diye düşünmüyor değilim
kenan imirzalıoğlu ve bergüzarında gezi eylemlerine verdiği desteği düşünürsek!

Bence bunla bir ilgisi olmaya bilir çünkü pazartesi o ses ve karadayı haricinde ciddi bir program yok..e haliyle millet o sese kayıyor ..salı ama biü.çalıkuşu kaçak felan oluyor rakip fazla olunca acunda az açılıyor

Acun uçmuş sonunda. Diğer yapımları toplasan anca bir Acun etmiş bu anlıkta. Çalıkuşu kötü.. Yarın totalde ilk 10'a girer mi bilemiyorum..

beyler boşuna meraklanmayın benim için üzülmenin 3-4 haftadır senaryo hızlandı ilk sezondaki tüm düğümleri açtılar yani bir nevi final yaptılar. eğer bundan sonra yeni bir konu bulamazlarsa yavaş yavaş düşecektir

22:30-22:45 arası herakşam tüm diziler reklamda oluyor acun uçuyor,birinizde reklama girmeyin be kardeşim
acun 90 dakika reklamsız gidip reytingleri topluyor

Buğra o özürlü oğlanın adı ne? Çok güzel rol yapıyor çok beğendim.
@xBUGRAx

ben bu kaçağın yavaş yavaş düşeceğini düşünyorum. memati etkisiyle başlarda biraz izlendi ama düşer...

Kaçak iyi gitmiş reytinglerde.Yarın yükselecektir diye düşünüyorum.

Kaçak yarın düşecek mi ki?
Çalıkuşu 4 görmüş ama hala yetersiz bu oranlar.

Kaçak çok fazla reklama girmiş ve yanlış zamanda bakalım nasıl etkileyecek reytingleri.

kaçaga bakmaktım ama mantık hataları devam ediyor dizide