12 Eylül 2024 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    13
  • This poll will close: .

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,030
Puanı
860
1715241891681-png.126796

1715241908945-png.126797

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Siyah Kalp
GXVo7KgWgAApEVq

------

Masterchef Türkiye
Total | (1) | 5,20
AB | (1) | 5,80
ABC1 | (1) | 6,18

Siyah Kalp (TKR)
Total | (15) | 1,57
AB | (18) | 1,06
ABC1 | (18) | 1,29

Leyla (20.00 TKR)
Total | (11) | 2,04
AB | (14) | 1,23
ABC1 | (16) | 1,55

Bir Gece Masalı (20.00 TKR)
Total | (12) | 1,97
AB | (22) | 0,88
ABC1 | (13) | 1,81

Kaynak: TİAK

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Millet dizi izlemeye mi aç? Bu yeni dizilerin oranları nedir böyle?
Ortada dizi yok ki :). Asıl 2 hafta içinde şekillenir kimin ne izlediği..
Ben sadece kendi adıma Masterchefi merak ediyorum,geçmiş yıllarda diziler başlayınca 2 lere düşer oranları denirdi ,hep ilk 3 de çıkardı. bakalım bu sene ne yapacak @Zeyno @xemrexxx @RüzgarGülü

Ortada dizi yok ki :). Asıl 2 hafta içinde şekillenir kimin ne izlediği..
Ben sadece kendi adıma Masterchefi merak ediyorum,geçmiş yıllarda diziler başlayınca 2 lere düşer oranları denirdi ,hep ilk 3 de çıkardı. bakalım bu sene ne yapacak @Zeyno @xemrexxx @RüzgarGülü
Eskiden bu dönemde başlayan diziler 2-3 bandını görürdü şimdi 4 ile falan başlıyorlar. :D

siyah kalp iyi başlamış netten bir izleyip bakayım bir ilk bölüme .. dün göz attığım kadarıyla idare ederdi ..

Sosyal medya yorumları da iyi değil, hikaye ağır. Hudutsuz gelince düşer bu bence
Ben dün izledim bana hiç hitap etmedi. Atvde olsaydı işler değişebilirdi bende uzun süreceğini düşünmüyorum, Bir Zamanlar çukurova ve Aldatmak ikiside atvdeydi ve Perşembe günleri yayınladılar ve en az iki sezon sürdü en az bölümlü dizi bile

Ben dün izledim bana hiç hitap etmedi. Atvde olsaydı işler değişebilirdi bende uzun süreceğini düşünmüyorum, Bir Zamanlar çukurova ve Aldatmak ikiside atvdeydi ve Perşembe günleri yayınladılar ve en az iki sezon sürdü en az bölümlü dizi bile
Aldatmak da Bir Zamanlar Çukurova'da atv olması dışında Siyah Kalp gibi Tims and B Yapım'ı.

Ama iki dizide ilk bölümlerinde kimseyi sıkmadı, sevildi. Bunun işi zor. Kaldı ki Aldatmak 7 reytinglere çıkmıştı ilk sezonuyla, BZÇ ise 3 sezon boyunca 10+.

Yani şimdilik Siyah Kalp için zor, ama Hudutsuz ile kitle farkı var, yakarsa İnci Taneleri yakar ya da Siyah Kalp İnci Taneleri'ni :)

• Okudum
Reactions: ahmetbey