12 Eylül 2019 Perşembe Reyting Sonuçları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Mucize Doktor büyük tebrikler. :D

Çukurova'ya gıcığım var zaten, tek başına at koşturamasın. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tek fark MF'nin dizileri erken saçmalıyor. :A Kalp Atışı, Seviyor Sevmiyor ve Bir Aşk Hikayesi izlediğime bin pişman ettirmişti. :A
Kalp Atışı cidden saçmalamıştı :F SS’yi tam izlemedim o yüzden bilmiyorum pek :A BAH da sonlara doğru iyice sallama bir senaryo olmuştu doğru :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Medyapım değil MF. Her ne kadar kardeş olsalar da farklı şirketler. Ayrıca iki tane dizi izlemekle fan olunmaz. :A
Med ile MF arasında fark yok. Olsa iki yapımın da dizi oyuncuları aynı olmazdı. :A

Çoktan olmuşsun bile, neyse normal karşılıyorum. Kadın, BAH şimdi de Mucize Doktor. Onun dışında mübarek hergün bir dizisi var canım Medyapım'ın. :Z

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Mucize Doktor çok iyi başlamış. Bir Zamanlar Çukurova'ya yakın oranlar alacaktır. :)

Şampiyon tekrarlarıyla aldığı reytinglerle ilerisi için umut vaadediyor bence. İlerleyen bölümlerde ilk 5'te yer alacaktır.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Med ile MF arasında fark yok. Olsa iki yapımın da dizi oyuncuları aynı olmazdı. :A

Çoktan olmuşsun bile, neyse normal karşılıyorum. Kadın, BAH şimdi de Mucize Doktor. Onun dışında mübarek hergün bir dizisi var canım Medyapım'ın. :Z
Gayet de fark var kardeş olsalar bile neticede farklı oluşumlar. Aynı olsaydı zaten MF diye ayrı şirket açılmazdı. :A

Neyse sen öyle sanmaya devam et o zaman. :A