12 Aralık 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

Gereksiz mesaj yazip gereksiz yere post kasip hayal ürünü seyleri konuya yazip konuyu kirletip sonra konunun kirliliginden sikayet eden sahislari hic anlamiyorum arkadas

23:15 - 23:30 #sbt #reyting'leri 1) NTV: 5.82 2) ATV: 5.13 3) STAR: 4.22 4) KANALD: 3.11 5) FOX: 2.49

İntikam yine çok iyi gidiyor. :Z

reyting 3 arkadaş sevinç nidaları atmış seviniyorsunuz işte yalan mı atacam Allah Allah :D

bu arada şuana kadar şu forumdaki az kişi dışında şu diziyi izleyen birine rastlamayı bırak isminin geçtiği bir yer bile görmedim bu dizi eğer 3 reyting alıyosa kanal d nin reytingidir o koy trt ye alacağı reytingle ilk 100 e giremez kanal d nin ölüsü zaten bu reytingi alır her gün yabancı ve 16468 kez yayınlanmış bir film koysa en kötü 3 alır zaten :)

reyting 3 arkadaş sevinç nidaları atmış seviniyorsunuz işte yalan mı atacam Allah Allah :D

bu arada şuana kadar şu forumdaki az kişi dışında şu diziyi izleyen birine rastlamayı bırak isminin geçtiği bir yer bile görmedim bu dizi eğer 3 reyting alıyosa kanal d nin reytingidir o koy trt ye alacağı reytingle ilk 100 e giremez kanal d nin ölüsü zaten bu reytingi alır her gün yabancı ve 16468 kez yayınlanmış bir film koysa en kötü 3 alır zaten :)

Biraz sosyal medyaya baksan belki isminin geçtiğini anlarsın. Twitter falan :)))

Biraz sosyal medyaya baksan belki isminin geçtiğini anlarsın. Twitter falan :)))
zahmet olacak o kadar da olsun kanal d de yayınlanıyosun :))))) ki twitterda da 800 twit atılmış sadece izlenmediği her halinden belli :) ergenlerin mekanıdır twitter zaten :d

zaten google a intikam dizisi yazsam isminin geçtiğini görürüm onu diyosan biliyorum :kiki:

Gereksiz mesaj yazip gereksiz yere post kasip hayal ürünü seyleri konuya yazip konuyu kirletip sonra konunun kirliliginden sikayet eden sahislari hic anlamiyorum arkadas

:)

Firuze bu hafta çok güzel yerde bitti gelecek haftayı merakla bekliyorum off :D ...intikam ve inadına yaşamak ı yarın netten takip edecem nasıldı acaba onlar..onalrda mükemmeldir off...

zahmet olacak o kadar da olsun kanal d de yayınlanıyosun :))))) ki twitterda da 800 twit atılmış sadece izlenmediği her halinden belli :) ergenlerin mekanıdır twitter zaten :D

Vadi'yle ilgili kaç tweet atılmış bir baksana. :) #vadideinfaz etiketiyle 2949 tweet atılmış. Ergen mekanı işte. :D

zahmet olacak o kadar da olsun kanal d de yayınlanıyosun :))))) ki twitterda da 800 twit atılmış sadece izlenmediği her halinden belli :) ergenlerin mekanıdır twitter zaten :D

zaten google a intikam dizisi yazsam isminin geçtiğini görürüm onu diyosan biliyorum :kiki:
ne güzel işte intikam ergen desteği ile ayakta kalan bir dizi değil :Z

Vadi'yle ilgili kaç tweet atılmış bir baksana. :) #vadideinfaz etiketiyle 2949 tweet atılmış. Ergen mekanı işte. :D
vadi her yerde kraldır bugün vadiyle ilgili atılan twit sayısı 5100 intikam 800
reytingler vadi 15 intikam 3 olur yarın
istediğin alanda karşılaştır vadi her alanda 50 ye 100 e katlar bu diziyi fark yapmaz yani rahat ol :d

ne güzel işte intikam ergen desteği ile ayakta kalan bir dizi değil :Z
ergenlerin bile diziye desteği yok işte bende onu demeye çalışıyorum bak medcezire yarın twitterı sallayacak 80.000 twit alır :kiki:

istediğin alanda karşılaştır vadi her alanda 50 ye 100 e katlar bu diziyi fark yapmaz yani rahat ol :D

Ama bak dediğinle çelişiyorsun. Olmaz böyle. Hem twitter'a ergen mekanı diyorsun hem de Vadi'yle ilgili 5000 tweet atılmış diye övüyorsun. :F

istediğin alanda karşılaştır vadi her alanda 50 ye 100 e katlar bu diziyi fark yapmaz yani rahat ol :D

ergenlerin bile diziye desteği yok işte bende onu demeye çalışıyorum bak medcezire yarın twitterı sallayacak 80.000 twit alır :kiki:
ergenler çok tweet atmasın zaten dizilerle ilgili kolay kanan kısım onlar pis yedilideki orçoya hayran kesimden kaliteyi anlamasını beklemek imkansız ötesi :X

Ama bak dediğinle çelişiyorsun. Olmaz böyle. Hem twitter'a ergen mekanı diyorsun hem de Vadi'yle ilgili atılan 5000 tweet atılmış diye övüyorsun. :F
övünürüm tabi ergeninden yaşlısına üniversitelisinden emeklisine herkes izlediği için övünürüm :)) erkek 20+ ve kadın20+ reyting tablolarına baktın mı hiç sen kardeş :)))

asıl ergen dizileri farkını koyar zaten yarın girin bakın medcezirin aldığı twite :D vadinin ki normal sayılır

Yarın Vadi bence 12,50 reyting alacak. AB grubunda ise 8,50 civarı. Bölüm durgunmuş diye yazıldı o yüzden AB düşük yazdım.
Aramızda Kalsın yarın AB grubunda daha da yükselebilir.

Enfesto dizi İntikam reklam dönüşü 00:24.