Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Akıncı | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Son Yaz güzel bir yükseliş yaşamış. Şu civarda takılmaya devam ederse Fox diziye dokunmak gibi bir hata yapmaz.

• Beğendim
Reactions: The Barberson

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Akıncı çok güzel bir yükseliş yaşamış. Bu oranları koruduğu sürece yaza kadar rahat sürer. Ab grubunda 1 reyting artmış ve tüm Gruplarda aynı oranlarda almış. 2 haftadır izlemiyorum ama uzun süre sürsün isterim

Genel olarak tüm dizilerde yükseliş var.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Kırmızı Oda'da Post-Alya (Alya sonrası) döneminden sonra Post-Boncuk dönemi de başarıyla atlatılmış. :Z Mesela Meliha gittiğinde aynı ölçüde güçlü bir hikaye bulamadıkları (Garip beklenen etkiyi yaratamayınca sonraki hafta Melek'i getirip toparlayabildiler) için reytingler çok düşmüştü ama neyse ki ekip formülü çözmüş. Çok sevilen bir karakterin hikayesi tam bitecekken yeni bir sansasyonel vakayı (mesela şimdi de Sadi izleyicinin odağı olmuş) başlatıyorlar ve o hikayeyi merak edenler sonraki bölümleri de izliyor. AB'de en yakın işle arada 6 küsür reyting fark var tebrikler. :Z

Son Yaz için sevindim zira o yükselince SÇK'nın en zayıf halka olduğu iyice anlaşıldı ve fanlar şimdiden tutuşmuştur. :A Tebrikler Funda Eryiğit. :bhr:

Seni Çok Bekledim hala beklenti altı ama ABC'de 4.5 almış. Sol Yanım bile o reytinglerle 13 bölüm sürdüyse bu dizi hayli hayli devam eder.

Dün hava kötü olduğu için mi bilinmez ama tüm dizilerde yükseliş var kolay kolay bu manzarayı göremeyiz herhalde. :A Gerçi dizilerden ziyade Esra Erol ve Müge Anlı'nın hayvani reytingleri daha dikkat çekici 8 reyting ne. :eek:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Kırmızı Oda'da Post-Alya (Alya sonrası) döneminden sonra Post-Boncuk dönemi de başarıyla atlatılmış. :Z Mesela Meliha gittiğinde aynı ölçüde güçlü bir hikaye bulamadıkları (Garip beklenen etkiyi yaratamayınca sonraki hafta Melek'i getirip toparlayabildiler) için reytingler çok düşmüştü ama neyse ki ekip formülü çözmüş. Çok sevilen bir karakterin hikayesi tam bitecekken yeni bir sansasyonel vakayı (mesela şimdi de Sadi izleyicinin odağı olmuş) başlatıyorlar ve o hikayeyi merak edenler sonraki bölümleri de izliyor. AB'de en yakın işle arada 6 küsür reyting fark var tebrikler. :Z

Son Yaz için sevindim zira o yükselince SÇK'nın en zayıf halka olduğu iyice anlaşıldı ve fanlar şimdiden tutuşmuştur. :A Tebrikler Funda Eryiğit. :bhr:

Seni Çok Bekledim hala beklenti altı ama ABC'de 4.5 almış. Sol Yanım bile o reytinglerle 13 bölüm sürdüyse bu dizi hayli hayli devam eder.

Dün hava kötü olduğu için mi bilinmez ama tüm dizilerde yükseliş var kolay kolay bu manzarayı göremeyiz herhalde. :A Gerçi dizilerden ziyade Esra Erol ve Müge Anlı'nın hayvani reytingleri daha dikkat çekici 8 reyting ne. :eek:
Kırmızı Oda'yı geçerler yakında :A :A Esra ve Müge yani

• Güldürdün
Reactions: Doğan and Aserat

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Akıncı düştü dedik dedik muhteşem bir çıkış yaşamış.

SÇB yine hafiften yükselmiş.

Son Yaz'da çok güzel yükselmiş.

Ramo'da çok kıpurdanma olmamış.

Kırmızı Oda da AB'de çok güzel yükselmiş diğer gruplarda da hafiften yükseliş yaşamış.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,071
Puanı
410
Herkes her grupta yükselmiş maşallah,

içlerinde en zayıf ikili; 1 rtg yükselmesine rağmen Akıncı ve tabii ki özcan deniz.

Didem’de dün sahte gelin çetesinin baş gelini dahil herkes gözaltına alındı ben 4’ü geçer dedim ama olmamış

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Herkes her grupta yükselmiş maşallah,

içlerinde en zayıf ikili; 1 rtg yükselmesine rağmen Akıncı ve tabii ki özcan deniz.

Didem’de dün sahte gelin çetesinin baş gelini dahil herkes gözaltına alındı ben 4’ü geçer dedim ama olmamış
4.07 almış Total'de.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Bütün diziler için güzel bir gece olmuş hepsi yükselmiş.
Esra ve Müge muhteşem reytingler almaya devam ediyor ikisine de tebrikler,gündüz kuşağında o kadar program geldi geçti onlar hala özellikle bu sezon yüksek reytinglerle devam ediyor.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Seni Çok Bekledim yükselmiş. Kanal arkasında durur gibi bu oranlardan sonra.

Kırmızı Oda dün geç başlamasına ve geçen bölüme kıyasla 35 dakika daha kısa sürmesine rağmen yükselmiş. :Z

Esra Erol'da neredeyse 9 reyting alacakmış. Müge Anlı keza öyle neler oluyor böyle. :eek:

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgecme beklediğim gibi yükselmiş, dün bende izledim 4+ alması gayet iyi.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,347
Puanı
860

Kırmızı Oda erken mi bitti dün kanal boş kalan saate ne koydu :D @Aserat cevap verirsen sevinirim :D