12 Şubat 2013 Salı Reyting Sonuçları

Hangi Yayını İzleyeceksiniz / İzlediniz ?

• Kullanılan toplam oy
    24
20 Dakika izledim bence çok iyi dizi.Bir kaç hatası var ama güzel dizi.

Neden böyle yapıyorlar anlamıyorum..
20 Dakika gibi bir işi izlemeyen ben iyi bir TV izleyicisiyim diyemez bana göre..
Gerçekten gerek senaryosuyla gerek oyunculuklarıyla salı günü diğer yapımlara fark atacak cinsten..

20 Dakika güzel dizi, evet katiliyorum, ama iyi dizi diye herkes 20 Dakika izleyecek bir durum yok. Herkesin kendi zevki, bazilari Alemin Kralini süper bulur, bazilari (mesela ben) Türk dizileri arasinda en berbat dizi olarak tanimlar.

Mühim olan, birseyi izlemeden yorum yapmamak. Hic izlemedigin birsey hakkinda fikir edinemezsin. Herkesin dedigi kendi fikrin olamaz. Ama bu hataya cok kisi düsüyor ve böyle yorum yapiyor. Illa Tuba'yi sevmeyenler 20 Dakika berbat diyemez, bende mesela Intikam'da Beren Saat var diye Intikam cok kötü diyemem. Reytingleri yorumlamak ayri konu.

TRT 1'in TNS geçmesi iyi oldu. Artık SBT şişirdi sözü de söylenmez. :):)

Bence asıl bundan sonra söylenecek. Trt dizilerinin Sbt ve Tns arasındaki reyting farkları ortaya dökülecek. :) İlk fark bugün ortaya çıktı. Seksenler'in gerçek a/b reytingini görmüş olduk Tns'de, sbt şişiriyordu 12'lere 14'lere çıkarıyordu... Ama gördük ki Tns'de 8 almış. :)

Sbt acilen kendini Tns'ye göre düzeltmeli yoksa feci rezil olacaklar.

Ayrıca İntikam'ın sbt'de 5 alıp Tns'de 10 alması ayrı ilginçlikti zaten. :)

Bence asıl bundan sonra söylenecek. Trt dizilerinin Sbt ve Tns arasındaki reyting farkları ortaya dökülecek. :) İlk fark bugün ortaya çıktı. Seksenler'in gerçek a/b reytingini görmüş olduk Tns'de, sbt şişiriyordu 12'lere 14'lere çıkarıyordu... Ama gördük ki Tns'de 8 almış. :)

Sbt acilen kendini Tns'ye göre düzeltmeli yoksa feci rezil olacaklar.

Ayrıca İntikam'ın sbt'de 5 alıp Tns'de 10 alması ayrı ilginçlikti zaten. :)
SBT 1 i 5 yapıyor shareler hep yüksek çıkıyor haklısın

benim için üzülme total 8.58 reytingle çok iyi gitmiş abde 5.16 reyting alarak iyi gitmiş , öyle bir geçer zaman total 8.24 ab 7.58 reyting almış , TRT , TNSye geçmiş iyi oldu seksenler total 6.03 reytingle çok iyi gitmiş ama abde çok şişiriliyo 12alırken 8.43 almış , 20 dakika total 4.58 ab 6.08 reytingle iyi gitmiş

Ekip 1 süper gitmiş rekorunu kırmış abdede 2 alarak çok iyi gitmiş Yb sbtnin anlıklarının aksine aynı oranlarını tutturmayı başarmış çok kötü olduğu abde ise biraz toparlanmış

- - - Ekleme - - -

Ekip 1'in senaristi zaten bu bölüm değişti. Nakkaş geldi yeni senarist olarak. :) Adam gelir gelmez reytingleri yükseltti ve dizi 14. sıraya yükseldi. A/B'de 25. sırada yer aldı. Böylece STV 3 gününü kurtarmış oldu. Diğer günlere de şöyle tutacak işler yaparlarsa kanal 4. sıradakini yerini korur. :)

TRT 1'in TNS geçmesi iyi oldu. Artık SBT şişirdi sözü de söylenmez. :):)

20 Dakika'yı bu hafta forumda baya kişi izlemiş, dizi yükselmiş, forumdakilerde reyting cihazı mı var acaba. :D

aa ben bi dahaki bölüm gelicek diye biliyodum takas yanlış bilgi verdiğim için özür diliyorum

ekip 1 senarist değiştirmiş zaten inşallah zirveye doğru yaklaşır olmaycak iş değil çok iyi kadrosu var iş yapar bakalım yeni senaristler napacak

- - - Ekleme - - -

yok aga ne özürü zaten o bölümü onlar yazmıştır adamlar yeni geldi değişecek senaryo belli zaten ben bile farkettiysem senaryonun hep aynı olduğunu demekki sorun olduğu kesin kollama ekibi şov yapacaktır eminim

ekip 1 senarist değiştirmiş zaten inşallah zirveye doğru yaklaşır olmaycak iş değil çok iyi kadrosu var iş yapar bakalım yeni senaristler napacak

- - - Ekleme - - -

yok aga ne özürü zaten o bölümü onlar yazmıştır adamlar yeni geldi değişecek senaryo belli zaten ben bile farkettiysem senaryonun hep aynı olduğunu demekki sorun olduğu kesin kollama ekibi şov yapacaktır eminim

ilk bölümde dikkat çeken operasyon sürelerini artırmışlar ve yeni müzikler var yeni müzikler güzel

ilk bölümde dikkat çeken operasyon sürelerini artırmışlar ve yeni müzikler var yeni müzikler güzel

aga operasyonlar güzelde hemen hemen her bölümde kovaladıkları suçlu rehin alıyo ordakileri sonra kurtarıyolar bu olmasa süper müzikleri çok iyi ama adanalının müziklerininin aynısı 1-2 tane var :D tıpa tıp aynı :D

- - - Ekleme - - -

aga mazlum ya ALLAH o müzik çok iyi :D

aga operasyonlar güzelde hemen hemen her bölümde kovaladıkları suçlu rehin alıyo ordakileri sonra kurtarıyolar bu olmasa süper müzikleri çok iyi ama adanalının müziklerininin aynısı 1-2 tane var :D tıpa tıp aynı :D

- - - Ekleme - - -

aga mazlum ya ALLAH o müzik çok iyi :D

aynen o müzik süper senaryo düzelirse dizi çok yukarılara çıkabilir

seksenler aldığı 12 reytingi gören var mı :D
20 dk beklendiği gibi vasatın altında artık günün 4.dizizi oldu resmen

20 Dakika güzel dizi, evet katiliyorum, ama iyi dizi diye herkes 20 Dakika izleyecek bir durum yok. Herkesin kendi zevki, bazilari Alemin Kralini süper bulur, bazilari (mesela ben) Türk dizileri arasinda en berbat dizi olarak tanimlar.

Mühim olan, birseyi izlemeden yorum yapmamak. Hic izlemedigin birsey hakkinda fikir edinemezsin. Herkesin dedigi kendi fikrin olamaz. Ama bu hataya cok kisi düsüyor ve böyle yorum yapiyor. Illa Tuba'yi sevmeyenler 20 Dakika berbat diyemez, bende mesela Intikam'da Beren Saat var diye Intikam cok kötü diyemem. Reytingleri yorumlamak ayri konu.

Herkes 20 Dakika izlesin demiyorum ama keşke izlese..
Ben kaliteli işin iyi sonuç almasından yanayım.
Herkesin kendi zevkine göre seyredeceği dizi veya programı seçeceğinin de bilincindeyim.
Sadece 20 Dakika daha fazla izlenmeli diyorum, çünkü gerçekten hak ettiğini düşünüyorum.
Kimseye zorla bir şeyleri izletecek halim yok, herkes istediğini izler zaten biliyorum.