Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Erkek ağırlıklı EDHO bile çok az düşerken, üstelik Hekimoğlu, Baraj ve Sefirin Kızı az da olsa yükselmişken Masumlar'ın 2 reyting kaybettiğini gören @kerem ve @offensive şok geçirmiş diyolla. :A Daha ilk sezon bitmeden yokuş aşağı gitmeyi ve potansiyelini böyle çar çur etmeyi başardığı için yürekten kutluyorum. :A Neyse eğer bayram engel olmazsa Kırmızı Oda bu hafta havada karada geçer. :Z @Cervantes @Hazem

Hekimoğlu iki grupta da ilk 10'a girmiş hazır iki dizi bitmişken finalde 4-5 bandını görür umarım. Dünkü bölümde şu yeni ekip olayı eğlenceliydi ama hikaye belli ki ortada kalacak o yüzden yazık oldu.

Sonuçları alırken kaynak göster :A
Normalde direkt linkini alıyordum unutmuşum. :A

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Erkek ağırlıklı EDHO bile çok az düşerken, üstelik Hekimoğlu, Baraj ve Sefirin Kızı az da olsa yükselmişken Masumlar'ın 2 reyting kaybettiğini gören @kerem ve @offensive şok geçirmiş diyolla. :A Daha ilk sezon bitmeden yokuş aşağı gitmeyi ve potansiyelini böyle çar çur etmeyi başardı yürekten kutluyorum. :A Neyse Kırmızı Oda'nın bu hafta geçeceği de netleşmiş oldu şimdiden tebrikler. :Z . :A
Hahahahahahaha sezon boyunca haftalıkta KO, canım dizimizin gerisinde kalıyor diye şampiyonun belli olabileceği kadar kritik 9 canlı süper lig maçındaki düşüşten medet mi umdun ya :F:F

Maçlardan şöyle hesap ve dua etmişsindir haftasonu olduğu gibi Masumlar Apartmanı ab abc’de 8-9’a düşse diye ama muhteşem dizimiz hem edho’nun çok iyi bölümünde, hem iki dizinin finalinde, hem de şampiyonluk ve küme heyecanı içeren 9 süper ligi maçı karşısında aslanlar gibi 8, 10+ ve 11+ almasını bilmiş, sana iyi ağlamalar Allah yardımcın olsun :A

Son Yaz’ın yokluğuna şükrederek ko’nun cuma artması için duaya devam, ama inşallah rabbim bu planını da dünkü gibi ayağına dolandırır :A:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hahahahahahaha sezon boyunca haftalıkta KO, canım dizimizin gerisinde kalıyor diye şampiyonun belli olabileceği kadar kritik 9 canlı süper lig maçındaki düşüşten medet mi umdun ya :F:F

Maçlardan şöyle hesap ve dua etmişsindir haftasonu olduğu gibi Masumlar Apartmanı ab abc’de 8-9’a düşse diye ama muhteşem dizimiz hem edho’nun çok iyi bölümünde, hem iki dizinin finalinde, hem de şampiyonluk ve küme heyecanı içeren 9 süper ligi maçı karşısında aslanlar gibi 8, 10+ ve 11+ almasını bilmiş, sana iyi ağlamalar Allah yardımcın olsun :A

Son Yaz’ın yokluğuna şükrederek ko’nun cuma artması için duaya devam, ama inşallah rabbim bu planını da dünkü gibi ayağına dolandırır :A:A
8-9'a düşsün diye niye dua edeyim ki. Birincisi o kadar boş değilim ikincisi bir anda 4-5 reyting düşmeyeceğinin farkındayım. :A Birkaç ay önce 17 reytinglere sevinirken şimdi 10-11'e seviniyorsunuz bunu görmek bile keyfimi yerine getirdi. :A

Ayrıca bak ne güzel demişsin "şampiyonun belli olabileceği" diye. Ama olmamış ve diğer diziler günü az düşüş veya yükselişle kapatırken Masumlar fena darbe yemiş. :A Eğer onun da senaryosu eskisi gibi kaliteli olsa etkilenmeden (milli maçları geçen diziler gördük derbi ne ki) yola devam ederdi ama şimdiden kırmızı alarm vermeye başladı. Neyse daha şimdiden bu hale geldiyse gelecek sezon salı günü yeni diziler başladığında reytingleri takip etmesi daha eğlenceli olacak. :Z

• Beğendim
Reactions: Cervantes

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
8-9'a düşsün diye niye dua edeyim ki. Birincisi o kadar boş değilim ikincisi bir anda 4-5 reyting düşmeyeceğinin farkındayım. :A Birkaç ay önce 17 reytinglere sevinirken şimdi 10-11'e seviniyorsunuz bunu görmek bile keyfimi yerine getirdi. :A

Ayrıca bak ne güzel demişsin "şampiyonun belli olabileceği" diye. Ama olmamış ve diğer diziler günü az düşüş veya yükselişle kapatırken Masumlar fena darbe yemiş. :A Eğer onun da senaryosu eskisi gibi kaliteli olsa etkilenmeden (milli maçları geçen diziler gördük derbi ne ki) yola devam ederdi ama şimdiden kırmızı alarm vermeye başladı. Neyse daha şimdiden bu hale geldiyse gelecek sezon reytingleri takip etmesi daha eğlenceli olacak. :Z
Hadi hadi yeme burda bizi :A

Ayrıca maçlar bitmeden nerden bilebilirsin 90 dk bitene kadar, dizimiz çok iyi direnmiş ve ayakta kalmış çok şükür:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hadi hadi yeme burda bizi :A

Ayrıca maçlar bitmeden nerden bilebilirsin 90 dk bitene kadar, dizimiz çok iyi direnmiş ve ayakta kalmış çok şükür:A
Yok bir de ayakta kalmasaydı. :A Zaten olması gereken (maç yüzünden 2-3 reytinge düşecek hali yoktu) bir şeye sevindiğinin farkındasın değil mi. :A

Neyse halkımız izlenmesi gereken gerçek Gülseren Budayıcıoğlu dizisini yavaş yavaş anlamaya başladı böyle devam. :Z

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT 1 izleyicisi ile maç izleyicisinin aynı olduğu çok açık. Haftasonu Gönül Dağı da aynı düşüşü yaşamıştı. Bugün de Masumlar Apartmanı. Oranları hala daha iyi, AB ve ABC1’de zirvede. Gelecek hafta toparlarlar.

Baraj beklediğim oranlarla final yapmış, ekip iyi iş çıkardı sezon boyunca.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Erkek ağırlıklı EDHO bile çok az düşerken, üstelik Hekimoğlu, Baraj ve Sefirin Kızı az da olsa yükselmişken Masumlar'ın 2 reyting kaybettiğini gören @kerem ve @offensive şok geçirmiş diyolla. :A Daha ilk sezon bitmeden yokuş aşağı gitmeyi ve potansiyelini böyle çar çur etmeyi başardığı için yürekten kutluyorum. :A Neyse eğer bayram engel olmazsa Kırmızı Oda bu hafta havada karada geçer. :Z @Cervantes @Hazem

Hekimoğlu iki grupta da ilk 10'a girmiş hazır iki dizi bitmişken finalde 4-5 bandını görür umarım. Dünkü bölümde şu yeni ekip olayı eğlenceliydi ama hikaye belli ki ortada kalacak o yüzden yazık oldu.

Diziyi bırakalı kaç bölüm oldu hala ne diye uğraşıyorsun, düşmesine seviniyorsun, yokuş aşağı gitmesi seni niye bu kadar mutlu ediyor anlamıyorum gerçekten. Her şeye antilik yapıyorsun sadece senin izlediklerin en iyisiymiş gibi davranıyorsun cidden sıktı her Çarşamba senin MA ile ilgili bu dalga geçen yorumlarını görmek. Dizi bu düşer, yükselir tasası sana mı kaldı.

Anladık en iyisi Kırmızı Oda. Harika Kırmızı Oda. Vasat Masumlar Apartmanı. Oldu mu? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Diziyi bırakalı kaç bölüm oldu hala ne diye uğraşıyorsun, düşmesine seviniyorsun, yokuş aşağı gitmesi seni niye bu kadar mutlu ediyor anlamıyorum gerçekten. Her şeye antilik yapıyorsun sadece senin izlediklerin en iyisiymiş gibi davranıyorsun cidden sıktı her Çarşamba senin MA ile ilgili bu dalga geçen yorumlarını görmek. Dizi bu düşer, yükselir tasası sana mı kaldı.

Anladık en iyisi Kırmızı Oda. Harika Kırmızı Oda. Vasat Masumlar Apartmanı. Oldu mu? :A
Ay inan dizinin düşüp düşmemesi hayatımda bir önem arz etmiyor ama birbirimizi sinir edemeyeceksek burada takılmanın ne anlamı var. :A Masumlar Apartmanı güzelim hikayesini mıymıy ötesi bir karakter ve sosyal medya fanları uğruna harcadığı için tavırlıyım yoksa yine de ekrandaki çoğu işten iyidir. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Neyse halkımız izlenmesi gereken gerçek Gülseren Budayıcıoğlu dizisini yavaş yavaş anlamaya başladı böyle devam. :Z
Halkımız en başından beri gösterdiği teveccühle izlemesi gereken gerçek Gülseren Budayıcıoğlu dizisinin farkında şükür :Z:cool:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ben bu reytinglerden cidden bir şey anladım. Dün gece tüm ülke ve internet maçlarla yıkılırken sadece Masumlar Apartmanı mı bundan etkilendi? Sefirin Kızı ve Hekimoğlu normal zamanda yükseliş yaşayamazken dün gece yaşamış olması bana komik geldi.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Evet o yüzden akın akın kaçıyorlar. :A
Kimin ne kadar reyting aldığını biliyoruz kaçma yok, 17 reyting dizinin pik noktasıydı, hikaye gidişatı gereği sürekli o reytingi sabitleyecek diye bir şey yok, maç harici 13+ almaya devam ediyor, geçen haftanın listesini daha yeni yaptın hatırlatırım :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ay inan dizinin düşüp düşmemesi hayatımda bir önem arz etmiyor ama birbirimizi sinir edemeyeceksek burada takılmanın ne anlamı var. :A Masumlar Apartmanı güzelim hikayesini mıymıy ötesi bir karakter ve sosyal medya fanları uğruna harcadığı için tavırlıyım yoksa yine de ekrandaki çoğu işten iyidir. :A
Camdaki Kız ve Kırmızı Oda gibi vasat işleri seviyorsun Masumları sevmiyorsun ilginç kaliteden anlamadığın ortada. :A

• Harika
Reactions: offensive

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

Kadın'dan sonra en çok MA'ya taktın. Yakında bu takıntı Kadın'ınkini bile sollayabilir hatta. Geçmiş olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Baraj beklentimin altında bir final yaptı, yükseliş bekliyordum. Sefirin Kızı da onun tersi olarak tüm gruplarda yükselerek bitti ve kanalın dizi olarak Total ve ABC'de en çok izlenen işi oldu.

Masumlar Apartmanı sert bir düşüş yaşamış ama maçlardan dolayı olduğu besbelli, haftaya zararın bir kısmını bile olsa kapatacaktır.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

Hiç ağzını yorma sen, son gülen daima iyi güler. :kiki: