11. Grup - En Favori Güzel 2019

Hangi 8 Güzel Üst Tura Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ne bileyim, Neslihan bi itici geliyor bazen. :A Bu yüzden kuradan nefret ederim, en azından Melisa Sözen yada Seda Bakan geçmeliydi bence turu. :D En çok grubun sonuçlarını merak ediyorum. Orada da işler karışmış gibi sanki. :A
Yarın öğreniriz onuda :A
Bakalım yeni kurada neler olacak. Bazı gruplar çok vasat olabiliyor :A 2 turda 8 güzelden 4ünü seçeceksiniz (yanlış hatırlamiyorsam :A ). Bende biraz rahatlarım bir sonraki tur. Mobil ile zaman alıyor baya :A

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Yarın öğreniriz onuda :A
Bakalım yeni kurada neler olacak. Bazı gruplar çok vasat olabiliyor :A 2 turda 8 güzelden 4ünü seçeceksiniz (yanlış hatırlamiyorsam :A ). Bende biraz rahatlarım bir sonraki tur. Mobil ile zaman alıyor baya :A
Kura çekde vasat ve güçlü grupları kendin tekrar düzenle bence. Ne kadar dengeli o kadar iyi. Zaren 3. turu geçince artık yavaş yavaş finalistler belirecek gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Kura çekde vasat ve güçlü grupları kendin tekrar düzenle bence. Ne kadar dengeli o kadar iyi. Zaren 3. turu geçince artık yavaş yavaş finalistler belirecek gibi. :A
haha yok, internet sayfaları bana kura çeksin. Ben en ufak bir müdahalede bulunmam. En iyiler bir yere toplansada zaten en çok oy alan finale yürür hatta alır. kendi kaderleriyle başbaşa kalsınlar :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Üst Tura Çıkanlar:
Burcu Özberk
Neslihan Atagül
Sevda Erginci
Berrak Tüzünataç
Hazal Türesen
Aslı Bekiroğlu
Başak Parlak
Burcu Esmersoy

Koca yürekli @kerem , Petek Dinçöz'ü 0 oydan kurtarmış. Oy verebilirim diyen @MasacRE yi kınıyoruz :A
Zor gruba düşmüştü yapacak bir şey yok :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...