10 Kasım 2023 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ateş Kuşları - 30. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • MasterChef Türkiye All Star - 145. Bölüm | TV8

• Mahsusa (TV'de İlk) | TRT 1

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .
Bu gazeteci hanımın X'de ettiği kavga nedir birisi beni aydınlatabilir mi?

Bu gazeteci hanımın X'de ettiği kavga nedir birisi beni aydınlatabilir mi?
Hangi gazeteci cnm kimle kavga etmiş?
Birsen Altuntaş birkaç hafta önce Yalı Çapkını'nın reytingleri yükseldiğinde "Pelin geldiği için yükseldi" demişti (geçen sezondan beri damarlarına basmak için bu tarz şeyler yapıyor), dün de fanlar kendilerince diziyi boykot edip yerine Öğretmen (Afra ve Mert'in birlikte oynadığı önceki dizi) izlemeye karar vermişler o da buna tepki gösterince (fanlar da karşılıksız kalmayınca) kendi kendine yükselmiş.

Birsen Altuntaş birkaç hafta önce Yalı Çapkını'nın reytingleri yükseldiğinde "Pelin geldiği için yükseldi" demişti (geçen sezondan beri damarlarına basmak için bu tarz şeyler yapıyor), dün de fanlar kendilerince diziyi boykot edip yerine Öğretmen (Afra ve Mert'in birlikte oynadığı önceki dizi) izlemeye karar vermişler o da buna tepki gösterince (fanlar da karşılıksız kalmayınca) kendi kendine yükselmiş.
Tşk cnm 👉🏻👈🏻🧿🫶🏻😍

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Heee o yüzden böyle çarpıyorlar kadını. Postun altını okurken baya güldüm şimdi sebebini öğrenince daha çok eğlendim.

Kızılcık Şerbeti artık rekabeti kenara atmış tek tabanca takılıyor. :Z AB'de özetiyle bile herkesi sollamış, Total'de zirveyle arasındaki fark da 0.64'e kadar düşmüş bu ay içinde her an sürpriz görebiliriz. :A

Ateş Kuşları sezona kötü başlamıştı ama iki haftadır toparlanmaya başladı bu gidişle yerini yeni dizilerden birine kaptırmadan devam edebilir. Arka Sokaklar'da da belirgin bir yükselme var sanırım YÇ'den sıkılan Total kitlesi bu iki diziye kaçıyor. :A
------

AB'de zirve 10.42'den açılmış Masterchef 3.57 almış git gözlük tak. :A

Eskiden yeni bölüm bu reytingleri alırdı şimdi özet. :bhr:

Yalı Çapkını'ndan umudunu kesip Masterchef mi izlemeye başladın :A

Cahil bu sezon hep öyle yapıyorum çok geri kalmışsın😱
------

Eee işte tek başıma 3.57 reytingim var kudur :A

Onu demiyo, ab'de 2. sanmana diyo gözünü aç diye :A :A

Onun dediğinin ne önemi var :A

Diyen kim olursa olsun "denen şey" önemli cnm kıypıtma :A :A :A

Dansöz gibi kıvırttırıyorsun maşallah @xemrexxx :F

Ekli dosyayı görüntüle 123985