Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yarın yayınlayacakları Mücbir Sebepler'e güveniyorlar bence Özgür beyciğim, çok geniş çaplı PR olacaktır platform için Bartu, Melikşah ve konuklarının ulaşabildikleri kitlenin boyutunu da düşünürsek... :A
Çok geniş çaplı bir PR yaptılar az önce. :A Bütün kanallarda aynı anda reklamı yayınlandı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen bir de uğraştırıcı bir yanı yok yatmadan telefonda bakarım o açıdan dedim. Bir de şu anlık ücretsiz.
Telefondan izlemeyip pek sevmiyorum ben dizileri, televizyona yansıt özelliği var. Onu kullanır izlerim. :A

Birsen Altuntaş ilk etapta ücretsiz diye bahsetmiş platformdan, ücretsiz olmadan izlemek lazım. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Telefondan izlemeyip pek sevmiyorum ben dizileri, televizyona yansıt özelliği var. Onu kullanır izlerim. :A

Birsen Altuntaş ilk etapta ücretsiz diye bahsetmiş platformdan, ücretsiz olmadan izlemek lazım. :A
Ya ben genelde böyle şeylere vakit ayırmam zaten ondan dolayı hiç dijital dizi falan izlemiyorum bu yüzden bu gece bir bakarım yatmadan nasıl olmuş diye :A Beğendiğim işler varsa bakarım

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Teknik aksaklıklar nedeniyle iki parçada izledim. Bugün uygulama toparlanmış biraz, televizyonda bitirebildim. :D

Dizi güzel başladı bence. Elbette prodüksiyonlu normal dizilerle karşılaştırmamak lazım. Otobüs durağında otobüs beklerken falan izleyebileceğiniz çıtır çerez bir şey.

7/10

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1. BÖLÜM

Engin Günaydın, Gülse Birsel'in abartılı senaryolarında oynamayınca sempatik geldi birden.

Devin Özgün Çınar ile güzel ikili olmuşlar. Dizinin hikayesi iyi, senaryosu da iyi. Çerezlik izlenebilecek yapım.

Ferit Aktuğ'u az da olsa görmek sevindirdi.
------

2. BÖLÜM

İlk bölümden çok daha iyiydi, konuyu ve konuğu sevdiğim. Şebnem Dönmez'i izlemek çok keyifli.

Bölüm çok heyecanlı yerde bitti, gelecek bölüm ne olacak merak ediyorum. Gain umarım yükler hemen.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: bazinga

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şimdi gece 4'te iki bölüme baktım. Tahmin ettiğim gibi yatmadan oldukça iyi geldi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

Yine keyifli bir bölümdü. Sosyal medyanın sahteciliğinin vurgusu iyiydi. Engin Günaydın'ın karakterinin hemencecik yalancılık rolünü benimsemesi komikti. :A

7/10

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ama olmaz ki... Platformlar içinde kaybolacaz yaaa..
Netflix-Prime-Exxen-Gain :A :A

Terapist den sonra bunada bir el atayım ama yarıan iş gene başlıyor :ozur:
İçeriklerinin süresi kısa zaten abi, fazla zorlamaz. :A Terapist ve bu diziyi izlemek maximum 45 dakikanı alır.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
1x3 - 1x4

İki bölüm de güzeldi ama özellikle karşılıklı didişmeler üzerinden geçmesi ve konuk oyuncuların da başarısıyla 3. bölüm daha eğlenceli olmuş. Bu dizi için uzun uzadıya yorum yapmak olmaz çünkü büyük amaçlar için değil iki dostun birlikte vakit geçirmek için yaptığı bir yapım aslında. Yine de büyük oyuncuları toplayıp 60 dakikada dizi yapamayanları gördükten sonra başyapıt kalıyor. :A

8/10
7/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
1x5

Keşke iki bölüm vermeye devam etselermiş çünkü ne zaman başlayıp bitti anlamadım bile. :( Konu güzeldi ama 8 dakikalık bir senaryoyu hak etmiyordu. Oysa bu konudan neler neler çıkarmış ama potansiyelinin altında kalan ve değerlendirilemeyen bir fırsat olmuş. Yine de dizinin konsepti belli olduğu için puan konusunda fazla kıt davranmaya gerek yok.

7/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
1x5

Keşke iki bölüm vermeye devam etselermiş çünkü ne zaman başlayıp bitti anlamadım bile. :( Konu güzeldi ama 8 dakikalık bir senaryoyu hak etmiyordu. Oysa bu konudan neler neler çıkarmış ama potansiyelinin altında kalan ve değerlendirilemeyen bir fırsat olmuş. Yine de dizinin konsepti belli olduğu için puan konusunda fazla kıt davranmaya gerek yok.

7/10
Neeeeee tek bölüm mü off be o kadar umutlanmıştım bugün 2 bölüm izleyeceğim diye neyse artık 2 bölümü de akşama aile şirketi dizisini izlerim ☹️

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x5

Şu ana kadarkilerin en iyisi olabilir. 10 dakikalık mini bir ara ihtiyacım olduğunda çok iyi gidiyor dizi. Hiçbir bölümü öyle aman aman diyemem ama eğlendirmeyi, o 10 dakikayı iyi geçirtmeyi başarıyor. Bu bölümün konusu 10 dakikadan biraz fazlasını hak ediyordu gerçekten, belki iki part yapılabilirmiş. :) Diğer bölümler 7 idi bu:

8/10