2022 1.Tur | En Favori Şarkı 2022 | 4. Grup

Hangi 6 şarkı üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    16
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Fav10.net'in artık gelenekselleşen en favori etkinliklerinden biri haline gelen ve bu yıl 12. kez düzenlenen En Favori Şarkı etkinliğinde 1.tur ile karşınızdayız.

1.turun sonunda her gruptan 6 şarkı, yani 130 şarkı içerisinden toplamda 60 şarkı 2.tura yükselmiş olacak.

2.tura yükselmesini istediğiniz 6 şarkıya oy verebilirsiniz.

İşte adaylar:
  • Emir Can İğrek - Felfena (Yeni)
  • Farah Zeynep Abdullah - Bana Neler Vadettin (Yeni)
  • Mabel Matiz - Karakol (Yeni)
  • Hande Ünsal - Sen Yokken
  • Feride Hilal Akın - Soygun (Yeni)
  • Gazapizm - İzaf (Yeni)
  • Edis - Yalancı (Yeni)
  • Ekin Uzunlar - Köz (Yeni)
  • Demet Akalın - Bensiz Olsun
  • Göksel - Sen Varsın (Yeni)
  • Gülçin Ergül - Gökyüzü Çağırdı
  • Gülşen - Lolipop (Yeni)
  • Güneş - Gitme Bebe (Yeni)

Oylarınızı bekliyoruz :Z
------

@Sherlock @Aserat @MEnes @bazinga @mesmeso @Özgür @emreemreu @serhatt @Emre Ozansoy @mrt-06 @12.Adam @Alos @BARON男爵 @batuhankaralar @Angelica @Billy Kane @Burak97 @Bussy @Cervantes @cookies @denizz19 @Dante @Doğan @dreamy @EmreCan @Felon @Gerekli24 @Gizmen @Hazem @Hobbit @Jonsnow @kerem @Klaus @MasacRE @Maskeli Fedai @offensive @ömer karataş @ozmoturk @phoebebuffay @Mehmet Can @Polat Şaşmaz @Keith Long @-potterhead- @S.G.A.T. @evyapimibira @STAR @seyfullXh @slhttnmtl @soo @taksicigazlabiraz1905 @The_Erinch @tolgab @Turkuazz @xemrexxx @Yakamoz-Asi @Zeyno @Vega @Entr ..

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her ne kadar isteyerek vermesem de grubu boş geçmemek adına Demet Akalın - Bensiz Olsun dedim.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Zor olmuş bu grup...

@Dosi Gülçin'in şarkısının adını eksik yazmışsın. Gökyüzü Çağırdı Aşkı olacak. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Zor olmuş bu grup...

@Dosi Gülçin'in şarkısının adını eksik yazmışsın. Gökyüzü Çağırdı Aşkı olacak. :A
kopyala yapistir ile o kismi yutmus demek ki :A daha böyle hatalar elbet denk gelir. Umarim cözülmesi zor hatalar olmaz sadece. O kadar cok sarki varki kim kimle eslesti hic bilmiyorum :A En iyisi diger grubuda bu geceden acayimda yarina kafam rahat olsun. Süreyi biraz daha uzatup Cuma aksam üstune dogru ayarlarim.

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
kopyala yapistir ile o kismi yutmus demek ki :A daha böyle hatalar elbet denk gelir. Umarim cözülmesi zor hatalar olmaz sadece. O kadar cok sarki varki kim kimle eslesti hic bilmiyorum :A En iyisi diger grubuda bu geceden acayimda yarina kafam rahat olsun. Süreyi biraz daha uzatup Cuma aksam üstune dogru ayarlarim.
Aç bakalım. :A Bu aralar Türkiye gündemi yoğun ve insanlar dertli, katılımı etkileyebilir. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aç bakalım. :A Bu aralar Türkiye gündemi yoğun ve insanlar dertli, katılımı etkileyebilir. :A
daha önceleri 24 saat dolmadan en az 20 oy gelirdi, bu kez ne olur bilemem. 10 kisi ile seceriz olmadi sjjsjs
Bende oldukca yogun olacagim ve okul kapanisina 1 ay kaldigi icin is temposu degisken, erkene aldim biraz bundan dolayi ve süreyi digerlerine göre biraz uzun tuttum. top10 tayfamiz arti bir kac farkli isimlerin katilimi yeterli olur :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Emir Can İğrek
Gazapizm
Edis

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
  • Emir Can İğrek - Felfena
  • Mabel Matiz - Karakol
  • Edis - Yalancı
  • Ekin Uzunlar - Köz
  • Göksel - Sen Varsın
  • Gülçin Ergül - Gökyüzü Çağırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...