1 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Survivor 2023 | TV8

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,705
Puanı
1,060
Adım farahı iyi başlamış haftaya kesin yükselir

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Adım Farah ilk bölümü düşündüğümden bir tık daha iyi almış. Geleceği için umut veriyor. Dizi ile ilgili daha önceki konularda yazdığım gibi bu dizinin tutacağını düşünüyorum. Özellikle Total izleyici böyle diziler sever.

Çöp Adam kendi reytinglerine geri dönmüş. Aslında Farah çok tutarsa bu dizi baya etkilenir, amma şu anlık idare ediyor. Zaten her bir durumda Mayısı görür.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,977
Puanı
360
farah haftaya artabilir ama fox dizilerinin 3.bölümde düşme talihsizliğine kurban olur gibi geliyor. Umarım yanılırım.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,766
Puanı
860
Adım Farah güzel bir başlangıç yapmış. Tekrarı da iyi gitmiş devamı gelebilir pek emin değilim kanalı FOX olunca.

Çöp adam yeni diziden midir bilmem düşüş yaşamış ama oranları gayet iyi, sezonu net görür. Yeni senarist gelince ne bakalım ne olucak.

O Kız gider ayak düşüşe geçmiş ama bir önemi yok artık.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Çöp Adam normal oranlarına dönmüş gören de sadece Adım Farah yüzünden düştü. :F Zaten normal oranları 4-5 bandıydı. Geçen hafta rakibi olmadığından 6’ları görmüştü. Haftaya yükseleceğini düşünüyorum çünkü yeni fragman harika. Dün akşamki bölüm de çok iyiydi. :Z
------

Adım Farah iyi başlamış ama mevzu FOX olunca hemen güvenmek zor. Tekrarının aldığı reytinglere ve gelen yorumlara bakılacak olursa gelecek hafta daha da artacak gibi görünüyor.

Rakipler gelince izleyici Çöp Adam'ı yine çöpe atmış. :F Sen misin Ömer'e laf eden. :A @Özgür
Bu oranlara mı çöp diyorsun. :A Biz kendi oranlarımıza geri döndük Ömer gibi 2 hafta önce 7 alıp sonra düşmedik. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,260
Puanı
1,061
TV8'de yayınlanan yardım gecesi ne kadar reyting aldı acaba?
Total | (23) | 1.49
AB | (16) | 1.45
ABC1 | (17) | 1.80
------

Çöp Adam normal oranlarına dönmüş gören de sadece Adım Farah yüzünden düştü. :F Zaten normal oranları 4-5 bandıydı. Geçen hafta rakibi olmadığından 6’ları görmüştü. Haftaya yükseleceğini düşünüyorum çünkü yeni fragman harika. Dün akşamki bölüm de çok iyiydi. :Z
------

Bu oranlara mı çöp diyorsun. :A Biz kendi oranlarımıza geri döndük Ömer gibi 2 hafta önce 7 alıp sonra düşmedik. :A
Halk tepkisini gösteriyor böyle devam ederse işi zor. :A