1 Kasım 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Çok Güzel Hareketler 2 | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Üç Kuruş, İçerde ve Çukur’un bıraktığı yerden bayrağı devralmış, Ay Yapım - Show TV ortaklığı pazartesi günleri başarılı gitmeye devam edecek anlaşılan. Reytingler yükselmese bile bundan sonra bu oranların altına düşeceğini de düşünmüyorum dizinin, o yüzden en kötü ihtimalle İçerde gibi tek sezonluk bir dizi yapmış olurlar ama yükselecektir tahminimce. Hem İçerde hem de Çukur 10. bölüm civarlarında zirve yapmıştı diye hatırlıyorum oran olarak, oraları beklemek lazım net konuşmak için…

Yasak Elma ise boşlukçu diyenlere inat yüksek oranlar almaya devam ediyor. Helal olsun. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and baron

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Üç kuruş iyi başladı daha da yükseleceğini düşünüyorum ben Yasak Elma ya bravo valla Üç Kuruş başlayınca etkilenir dedim ama zirveyi bırakmamış helal valla Kalp Yarası fena etkilenmiş bakalım haftaya Alparslan gelince ne olacak

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Üç Kuruş güzel başlamış ama İçerde ve Çukur merakından izlenip izlenmediğini görmek için 2 ve 3. bölüm reytinglerini görmek lazım. Bu arada Ay Yapım'ın tüm dizileri AB olurken bunun Total'de yüksek çıkması şaşırtıcı ama hikayenin geçtiği ortam ve karakterleri görünce daha çok Total'in hedeflendiği anlaşılıyor. Eğer bu da tutarsa Ay Yapım 2'de 2 yaparak son yıllarda dağılan karizmasını düzeltebilir. :A

Kalp Yarası gibi kadın ağırlıklı bir dizinin yeni rakipten bu kadar etkilenmesi ilginç. Düşmeye devam ederse yıl sonunda vedalaşabiliriz.

Masterchef yeni rakibe rağmen kitlesini korumuş. Zaten koca kanalı iki senedir MC ve Kırmızı Oda kurtarıyor Survivor'ların O Ses'lerin nasıl süründüğünü gördük. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Üç Kuruş güzel başlamış ama İçerde ve Çukur merakından izlenip izlenmediğini görmek için 2 ve 3. bölüm reytinglerini görmek lazım. Bu arada Ay Yapım'ın tüm dizileri AB olurken bunun Total'de yüksek çıkması şaşırtıcı ama hikayenin geçtiği ortam ve karakterleri görünce daha çok Total'in hedeflendiği anlaşılıyor. Eğer bu da tutarsa Ay Yapım 2'de 2 yaparak son yıllarda dağılan karizmasını düzeltebilir. :A

Kalp Yarası gibi kadın ağırlıklı bir dizinin yeni rakipten bu kadar etkilenmesi ilginç. Düşmeye devam ederse yıl sonunda vedalaşabiliriz.

Masterchef yeni rakibe rağmen kitlesini korumuş. Zaten koca kanalı iki senedir MC ve Kırmızı Oda kurtarıyor Survivor'ların O Ses'lerin nasıl süründüğünü gördük. :A
KO 3-4 alıyor:A