serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Sevgili Geçmiş Total'de yükselmiş AB'de düşmüş, bu oranlarda kaldığı sürece kanal dokunmaz.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Bu yıl hava durumunun 1. olduğunu görmekten daha saçma bir şey olamaz diye düşünürken Sevgili Geçmiş'in Sevdim Seni Bir Kere olarak yazılmasıyla kendime geldim. Bu saçmalığı aşacak yeni saçmalığı şimdiden merakla bekliyorum. :A

Sevgili Geçmiş'ten AB'de zirve veya ilk 3 beklerken düşmesi şaşırttı. Recep İvedik önünü tıkmış olabilir. Yine de bu oranlar bile Star için bayram gibidir o yüzden ilk 10'da kalması yeter.

• Güldürdün
Reactions: alperuz

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Show TV Cuma gününe sağlam bir proje koyarsa tutmama ihtimali çok düşük. Hercai ve Sevgili Geçmiş birbirinden kötü, sadece Arka Sokaklar etkilenmez :A

Ne yapsak acaba Ramo'yu Salı yerine Cuma'ya falan mı koydurmayı denesek :F

• Beğendim
Reactions: blacklion

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ferhat ile Şirin'in gelmesiyle reyting listesinin alt üst olmasını sabırsızlıkla bekliyorum :A:A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bu sezon ne oluyor gerçekten anlamıyorum. Aşk Ağlatır, Çocuk ve şimdi de Sevgili Geçmiş...

Deneklerin sayısının arttırılması gerekiyor. Dünya TV'sinde önemli bir yeri olan bir ülkede bu denli saçma sonuçlar yayınlanması beni güldürüyor artık. Yukarıda saydığım diziler ve bir çok hakkının yenildiğini düşündüğüm diziler benim çevremde olan insanlar tarafından deli gibi izleniyor. Böyle sonuçlar gelince de insan şaşırıyor. Artık izlediğim diziler yayında kalacak kadar reyting alsın demeye başladım. Ya bu denekler daha çok genele yayılsın yada daha iyi denekler seçilsin. Hercai ne ya? Bittikten 2 sene sonra kimsenin hatırlamayacağına o kadar eminim ki. Zamanında da böyleydi. İşler Güçler, Behzat Ç, Suskunlar,Tatlı Küçük Yalancılar vs bunlar hep sisteme kurban gitti. Ama kiminle konuşsam ''Abi o dizi efsaneydi'' yorumlarını alıyorum. Yazık gerçekten...

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu hali çok daha güzel bence. Ben TV8’in sitesinden alıp, gereksiz (paylaşamadığımız) kısımları konuyu düzenlerken, silip öyle paylaşmıştım. Kolay olmuştu baya aslında. Sen de öyle yapmışsın zaten. Sen nereden aldın? :A
TV8 den alıp tablodaki sütünları sildim ben de. :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock