batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Bu sezon ne oluyor gerçekten anlamıyorum. Aşk Ağlatır, Çocuk ve şimdi de Sevgili Geçmiş...

Deneklerin sayısının arttırılması gerekiyor. Dünya TV'sinde önemli bir yeri olan bir ülkede bu denli saçma sonuçlar yayınlanması beni güldürüyor artık. Yukarıda saydığım diziler ve bir çok hakkının yenildiğini düşündüğüm diziler benim çevremde olan insanlar tarafından deli gibi izleniyor. Böyle sonuçlar gelince de insan şaşırıyor. Artık izlediğim diziler yayında kalacak kadar reyting alsın demeye başladım. Ya bu denekler daha çok genele yayılsın yada daha iyi denekler seçilsin. Hercai ne ya? Bittikten 2 sene sonra kimsenin hatırlamayacağına o kadar eminim ki. Zamanında da böyleydi. İşler Güçler, Behzat Ç, Suskunlar,Tatlı Küçük Yalancılar vs bunlar hep sisteme kurban gitti. Ama kiminle konuşsam ''Abi o dizi efsaneydi'' yorumlarını alıyorum. Yazık gerçekten...
Halka gibi konusu ve çekimleri Türk dizi sektörünün üstünde olan bir dizi 19. bölümde havlu attı. Hatta şimdilerde değeri bilinen Kuzey Güney bile ilk 10'a zor giriyordu. İyi çalışan bir reyting sistemi için deneklerin en az 1.000.000 hane yapılması lazım.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey