Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
u9Pmoq.jpg

Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

Uyanış Büyük Selçuklu
dizisi tüm gruplarda zirvede.

Yasak Elma bu hafta da oranlarında yükseliş yaşadı. Dizi tüm gruplarda yükseliş yaşayan tek dizi oldu ve hem AB hem de Abc1 gruplarında 2. sırada yer aldı.

Maraşlı bu hafta da çıkışını sürdürdü. Dizi Total grubunda 5., AB grubunda ise 3. oldu.

Çukur bu hafta tüm gruplarda düşüş yaşadı. Geçen haftaya göre dizi Total grubunda 2 sıra gerileyerek 4. oldu.

Sefirin Kızı, geçtiğimiz hafta, Tuba Büyüküstün'ün katılması ile oranlarında yükseliş yaşamıştı fakat dizi bu hafta düşüş yaşadı. Dizi 3 gruptada ilk 10 dışı kaldı. Özellikle AB grubundaki sert düşüş gözden kaçmadı.
screenshot-8-SnrJ.jpg

5C73fH.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Genelde @Dosi'nin anket sıralamalarını beğenirdim bugün olmamış. :A @Aserat'ınkiler gibi olmuş. :A
Aslında Yasak Elma'yı ona inat yaptım :A
Ben rast gele yapıyorum çoğunlukta ve bugün listeyi kopyaladığım yerden almayıp tek tek yazdım. İlk akla geleni yaptım :A (mobil olduğum için sosyal medya hesabımdan kendime tek tek yazıp yollamışım, günü gelince 1 tıkla kopyala yapıştır yapmak için :A )
Yalnız şu bir gerçek ki Maraşlı taze ve yükselen bir dizi olduğu için Çukur'u şimdilik onun gerisinde olmasını tercih ettim :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
Ben rast gele yapıyorum çoğunlukta ve bugün listeyi kopyaladığım yerden almayıp tek tek yazdım. İlk akla geleni yaptım :A (mobil olduğum için sosyal medya hesabımdan kendime tek tek yazıp yollamışım, günü gelince 1 tıkla kopyala yapıştır yapmak için :A )
Yalnız şu bir gerçek ki Maraşlı taze ve yükselen bir dizi olduğu için Çukur'u şimdilik onun gerisinde olmasını tercih ettim :A
Harikasın :F
------

@slhttnmtl @EmreCan @Emre Ozansoy Akşama yorumlaşıyor muyuz :A

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Anladım. Bir şey olduğu belliydi, şaşırdım çünkü senin sıralamarın objektif oluyordu. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi