🥇 2023 | Fav10 Yılın Trendleri

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,330
Puanı
1,060
@Dosi ’ye tebrikler . Yaz aylarında olmamasına rağmen öncesinde açtığı konular ile varlık göstermiş baya.
Forumun kemikleşmiş etkinlikleri En Favori Üye ve En Favori Şarkı ile listeyi süslemiş. Bakalım 2023 için ne zaman bu etkinliklere el atacak. Durumlar ve şartlara bağlı. En azından Ayın Favori Üyesini aksatmadan açıyor. Yılada damgasını vurmuş.

Yalnız şu Lingo konumun bu kadar ilgi görmesi beni şaşırttı :A iyi ki Tv’de denk gelip açmışım. Çok nadiren konu açıyorum o bölüme.
Fatih ve Turabi konularımda varlık göstermiş. O bölümde kaynaksız açtığım konularım daha ilgi görmüş, bu da başka bir ek detay :A

@mesmeso Hayatımın Neşesi dizi reytingi yılada damga vurmuş :A ilginç bulduğum bir başka mevzuydu. Dizinin başarısı aynı oranda değildi maalesef.

@serhatt kanal 7’nin günlük dizisinden iyi etkileşim almış :A
@eemre Trt1 sayesinde o 1-2 saatteki esrarengiz mevzu ile listede iyi varlık göstermiş yıl bazındada, Aralık ayına ait bir konu olmasına rağmen :A

@Aserat Ömer dizisini görünce senle olan diyaloğumuz geldi aklıma. Diziyi izleme isteğimi hevesimi yok etmeme sebep olduğu için diziyi izlemedim :A

@12.Adam ’in futbol etkinliği, @The_Erinch ’in farklı ve güzel etkinlikleri listeye renk katmış. Bakalım yeni etkinlikler ile gelecek misin.

@xemrexxx çaptan düşmüşsün :A

@tolgab Bu sene müzik ödülleri yok mu?

Koca bir yıla neler neler sığdırdık. Bu listede bile yaşananlar belirtmiş kendini.
Her masadayım maşallah damga vura vura çatlattım herkesleri her yerlerde. :Z :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,196
Puanı
1,061
Reaksiyon kraliçesi doymamıṣ reaksiyonlara yine :A @Dosi tebrikler

Forumu ne ṣekilde olursa olsun aktif tutan herkese emeği için teṣekkürler. :Z

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Reaksiyon kraliçesi doymamıṣ reaksiyonlara yine :A @Dosi tebrikler

Forumu ne ṣekilde olursa olsun aktif tutan herkese emeği için teṣekkürler. :Z
Sizin katkılarınız ile :bhr:
Zaman harcanıp uğraşılan konulara reaksiyonlar motivasyon gibi. Bir nevi ödül ve istek oluşturuyor. Bugünde baya aldım gibi, en azından haftalık ve aylığa imza attık ve kim bilir belki yıllıkta kendine yer edinecek konular olmuştur şimdiden :A

• Harika
Reactions: Yakamoz-Asi