🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

sener-sen_432419_m.jpg

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
F.T nin acilen birakmasi gerektigini düsünüyorum. Artik kaliteli futbol görmek istiyorum. Bu cöp oyunculari toplayacaklarina altyapidan Ali Yavuzu Atalayi Yunus Akgünü kadroda görmek isterim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Arda Turan mevzusu o kadar can sıkıcı ki hayatta transfer haberini filan açmam, o kadar vehim bir transfer. Eğer kulübede kalması, takıma liderlik etmesi vb gibi nedenlerden alındıysa yine eh. Ama ikinci yarı oyuna girecek, zor anlarda maçı kurtarmak için girecek, ne bileyim hatta rotasyon için dahi alındıysa Fatih Terim negatif puan kazanmış olur bu transfer ile. Rotasyon hatta kupa maçlarında bile son 5-10 dakika harici forma giymesi artık düşünülemez. Yahu bu adam futbolu bırakalı 3-4 sene olmuş neredeyse sadece ortalıkta geziyor. Biz Selçuk’a 2014’den beri zor katlanırken senelerdir top oynamayan Arda ne?

Rotasyon, hazırlık maçı, kupa vb her türlü maçta 18-19 yaşındaki isimlerin oynaması lazım Arda yerine. Daha bir de kankası Emre Çolak var sırada, Semih Kaya... İyice veteranlar takımına dönüyoruz.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yalnız adamın gözlerinin içi gülüyor, baya mutlu gözüküyor. İnşallah dediği gibi gerçekten iyi hazırlanmıştır ve bizlere eski Arda Turan'ı izletmeyi başarır...

Ben de bu yüzden kendimi geri çektim, tamam yerden yere vurduk ama ortada bir mazi var, her ne kadar yanlış transfer olsa da hatta transfer sayılmasa da insan ister istemez bir yerde duygusal açıdan bakıyor. Milada Bleslov maçından sonra başlayan ve ATL son dönemlerine kadar devam eden bir süreç vardı, sever sayar idik...

• Beğendim
Reactions: Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yalnız adamın gözlerinin içi gülüyor, baya mutlu gözüküyor. İnşallah dediği gibi gerçekten iyi hazırlanmıştır ve bizlere eski Arda Turan'ı izletmeyi başarır...

Futbol bu hocam :A 2 senede neredeyse top ayağına değmeyen adam hazır mazır olamaz. Selçuk İnan kadar oynasın o bile fazla :D Maç kondisyonu 0 değil eksilerde adamın.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Arda Turan zaten oyun için değil takıma liderlik yapması için alınan bir oyuncu. Selçuk İnan'ın 4 sene yaptığını Arda Turan 1 sene yapsa ne olcak. Kaptan yuvasında veda edip İmparatorun teknik kadrosuna geçiş yapacak.

İnşAllah müthiş bir geri dönüş yaparak hepimizi mutlu eder şaşırtır..