🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu kadar üzülmeme ben de şaşırdım sanki bir tanışı kaybetmiş gibi şok oldum haberi alınca.
Amaaa Fatih Terim lütfen o cenazeye gitme sen bu adama hiç iyi davranmadın zaten kanser olmuş adamın üstüne taraftarı da saldın ikide bir laf da soktun. İşte seni sevmeme sebeplerimden biri de bu.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mustafa Cengiz haberine şok oldum. Bu kanser denen hastalığa lanet olsun. Ah be Başkan sana çok söylendik çok eleştirdik ama bu kadar erken gitmek yakıştı mı. Mekanın cennet olsun.
Allah rahmet eylesin. Dursun Özbek belasından kurtarması bile başkanın başarısı sayılır herkes hata yapıyor. Saçma açıklamalar yapsa da yine de ılımlı bir başkandı da diyebiliriz.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kafaya sıkıp gitmelik istatistik Allah kahretsin be…

8E3548C1-D556-46C4-9BDF-EEF1EF5AC364.jpeg
4E0B06B2-C112-4E3C-89F1-B38ECA6E7860.jpeg

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bonservis adına iyi oldu. Sırf sözleşmesi 2 seneye bitecek diye 6-7 milyon Euro gibi komik rakamlar konuşuluyordu. Eğer UEFA’daki kalan maçlarda da formunu korursa sene sonuna en az 20 Milyon Euro eder o da en az… Elif Elmas, Cenk Tosun gibi isimlere ödenenen parayı düşününce 20 bile az aslında.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Hocaya 6 Sergene 1 Marcaoya 8 İrfana 2 🤣

Türkiye de futbol galatasaraya karşı oynanan bir oyundur bunu son zamanlarda ciddi bir şekilde yaşıyoruz

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Haldun Üstünel vefat etmiş... Daha yaşı gençti, şok oldum bu habere. Lincoln, Keita, Elano gibi isimleri takıma kazandırmıştı, 2005-2011'li yıllara damga vurmuştu. Eğer haber gerçekse mekanı cennet olsun :(

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
  • Harika

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tanrı, Ali Koç'un başkanlığıyla dalga geçen Galatasaraylılara o başkanlıktan çok daha kötüsünü, Burak Elmas'ı gönderdi ibret olsun diye... Burak Elmas dedik, avize çıktı. Bugünkü skandal karşısında koskaca GS spor kulübü başkanı olarak ortalığı ayağa kaldıramayacaksa, bir zahmet istifa etsin ve koltuğu hakkını verecek kimselere teslim etsin. Lanet olsun ki pek de öyle bir aday yok ne yazık ki...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tanrı, Ali Koç'un başkanlığıyla dalga geçen Galatasaraylılara o başkanlıktan çok daha kötüsünü, Burak Elmas'ı gönderdi ibret olsun diye... Burak Elmas dedik, avize çıktı. Bugünkü skandal karşısında koskaca GS spor kulübü başkanı olarak ortalığı ayağa kaldıramayacaksa, bir zahmet istifa etsin ve koltuğu hakkını verecek kimselere teslim etsin. Lanet olsun ki pek de öyle bir aday yok ne yazık ki...
2 hafta önce konuşmayacağım diye onay veriyordu şimdi mecbur konuşman gerekiyor bu karar da aşırı saçmaydı büyük ihtimalle Trabzonspor'un işine geldi ben doğranacağım konuşmayacağım yok ya. Oynadığım oyun da ilgilendirmez kimse bu yüzden benim skoruma etki edecek fahiş hata yapamaz. Bu sessizlik konusunda en çok biz şikayetçiyiz hiçbir zaman bizim başkanlar hakkımız yendiğinde düzgün açıklama yapmadı arada olur olmadık zamanda ortaya konuşuyorlar sadece.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
2 hafta önce konuşmayacağım diye onay veriyordu şimdi mecbur konuşman gerekiyor bu karar da aşırı saçmaydı büyük ihtimalle Trabzonspor'un işine geldi ben doğranacağım konuşmayacağım yok ya. Oynadığım oyun da ilgilendirmez kimse bu yüzden benim skoruma etki edecek fahiş hata yapamaz. Bu sessizlik konusunda en çok biz şikayetçiyiz hiçbir zaman bizim başkanlar hakkımız yendiğinde düzgün açıklama yapmadı arada olur olmadık zamanda ortaya konuşuyorlar sadece.
Ali de konuşmayacağım demişti galiba, Burak da öyle diyor bunlar hangi kafayla hareket ediyor cidden artık sorgulamıyorum bile, futboldan soğumak en iyisi bu ülkede ya da Premier Lig takip etmek sadece :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ali de konuşmayacağım demişti galiba, Burak da öyle diyor bunlar hangi kafayla hareket ediyor cidden artık sorgulamıyorum bile, futboldan soğumak en iyisi bu ülkede ya da Premier Lig takip etmek sadece :A
Ali'nin dediğine bakma bir doğransın ortalığı ayağa kaldırır. Bir Kim'in pozisyonuna havaalanında megafonla ayar verdi ha bir de ceza almadı :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Hocaya 6 Sergene 1 Marcaoya 8 İrfana 2 🤣

Türkiye de futbol galatasaraya karşı oynanan bir oyundur bunu son zamanlarda ciddi bir şekilde yaşıyoruz
Adaletiniz batsın
------

Siz çıkıp konuşamıyorsaniz bari bırakın hoca konuşsun

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: ömer karataş

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yarın yenilirsek UEFA'da Barcelona ile eşleşmeyi çok istiyorum. Elenirsek, Barça'ya elendik olur, elersek Barça'yı eledik... Her türlü keyifli bir eşleşme olacaktır en azından.
Bu Barcelona'ya da elenmezsin be kardeşim. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Marcao… Bugün bir başka iyiydi ve bu sezon Avrupa’da taş gibi oynadı. Eminim bu performansı Brezilyalı yetkilerin de dikkatini çekecektir Avrupa maçları sayesinde. Umarım 2022 Dünya Kupasında Marcao’yu Brezilya milli takımında görürüz… Eğer böyle bir durum gerçekleşir ve turnuvada da iyi bir performans gösterirse en az 30’a Avrupa’ya transfer olur. Defans oyuncuların bonservis çıtası çok yüksek olmuyor, Virgil’in 85 ve De Light’in 75’e gittiği ortamda 30 da büyük başarı olur.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kötü günler geride kaldı. Bizi ya daha kötü günler bekliyor Ya da galibiyet serisi, ortası yok artık. Önümüzdeki üç haftayı 9 puanla geçersek şu 11 haftada 25 üstü puan alacağımızı düşünüyorum her şeye rağmen lig 38 hafta ve şu takvimde yapılacak bir seriye bakar tekrardan yarışa dahil olmak…

79273D8C-453C-44C2-A378-17A2557DFEE3.jpeg