­čç╣­čçĚ Koronavir├╝s (COVID-19) - T├╝rkiye'den Son Geli┼čmeler | Genel Yorum Konusu Ôśú´ŞĆ | #EvdeKal ­čĆá / #MaskeTak ­čśĚ

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
42,002
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fahrettin Koca:

65 ya┼č ├╝st├╝ b├╝y├╝klerimizin son bir ayda toplam vakalar i├žindeki oran─▒ %14,39ÔÇÖdan 11,3ÔÇÖe d├╝┼čt├╝. Gen├žlerin aktif vakalar i├žindeki oran─▒ ise art─▒yor. Gen├žlerimizi de koruyaca─č─▒z.
Bu d├╝┼č├╝┼č oran─▒ ├žok d├╝┼č├╝k. Yani a┼č─▒ya ra─čmen hastal─▒─ča yakalanan 65 ya┼č ├╝st├╝ say─▒s─▒ ├žok artm─▒┼č. :(

Alos

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 A─čustos 2020
Reaksiyon puan─▒
3,134
Puan─▒
389
Ya┼č
18
2 3 g├╝nd├╝r evdekilerde belirti olunca bug├╝n test yapt─▒rd─▒m, pozitif ├ž─▒kt─▒. 10 g├╝n evdeyiz bakal─▒m bu korona vir├╝s nas─▒l bir ┼čeymi┼č :(
Ge├žmi┼č olsun umar─▒m hafif atlat─▒rs─▒n :(

• Be─čendim
Reactions: Veteran

emreemreu

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
10 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
3,461
Puan─▒
910
Bu d├╝┼č├╝┼č oran─▒ ├žok d├╝┼č├╝k. Yani a┼č─▒ya ra─čmen hastal─▒─ča yakalanan 65 ya┼č ├╝st├╝ say─▒s─▒ ├žok artm─▒┼č. :(
Yakalanmalar─▒ndan ├žok, ├Âl├╝m├╝ ne kadar etkiliyor o ├Ânemli asl─▒nda.

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
42,002
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yakalanmalar─▒ndan ├žok, ├Âl├╝m├╝ ne kadar etkiliyor o ├Ânemli asl─▒nda.
Evet o da do─čru da normalde yakalanma oran─▒n─▒n da ├žok d├╝┼čmesi gerekiyor. ─░srail ve ─░ngiltere'de hastal─▒k bitti gibi bir ┼čey.

Aserat

Co-Admin
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
48,923
Puan─▒
1,061
  • Be─čendim

Angelica

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mart 2012
Reaksiyon puan─▒
44,023
Puan─▒
1,060
Ya┼č
37
2 3 g├╝nd├╝r evdekilerde belirti olunca bug├╝n test yapt─▒rd─▒m, pozitif ├ž─▒kt─▒. 10 g├╝n evdeyiz bakal─▒m bu korona vir├╝s nas─▒l bir ┼čeymi┼č :(

├çok ge├žmi┼č olsun ablam hepinize acil ┼čifalar diliyorum

• Be─čendim

Yi─čitt

Emekli
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2013
Reaksiyon puan─▒
46,333
Puan─▒
1,061
1617558416671.png

• ├ťz├╝c├╝
Reactions: Angelica

Veteran

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
11 A─čustos 2012
Reaksiyon puan─▒
14,147
Puan─▒
861
Karantinadaki ilk g├╝n: Bug├╝n filyasyon ekibinden aray─▒p ziyarete geleceklerini s├Âyleyip semptomlar─▒m─▒ ve yak─▒n temasl─▒ ki┼či bilgilerini istediler. 1 2 saat i├žerisinde de geldiler. Annem ve babamdan test i├žin kap─▒ ├Ân├╝nde ├Ârnek al─▒p herkese birer kutu olmak ├╝zere 3 kutu Favicovir b─▒rak─▒p gittiler. Kullanmay─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum ├ž├╝nk├╝ ilk g├╝n 16 tablet i├žmem gerekiyor ve aromas─▒ olmayan ila├ž i├žmeyi hi├ž sevmiyorum :A :A

Zaten belirtilerim de olduk├ža hafifledi, hastal─▒─č─▒ tahmini kapma s├╝remi de hesaba katarsak san─▒r─▒m 3 4 g├╝ne tamamen atlat─▒r─▒m. Forumda art─▒k daha s─▒k olaca─č─▒m i├žin buraya da ara ara g├╝ncelleme girece─čim :D

T├╝m ge├žmi┼č olsun dilekleri i├žin te┼čekk├╝rler :A

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
26 A─čustos 2017
Reaksiyon puan─▒
28,684
Puan─▒
1,060
SON DAK─░KA!

Diyanet ─░┼čleri Ba┼čkan─▒ Erba┼č:
"Yapt─▒─č─▒m─▒z isti┼čareler neticesinde teravih namaz─▒n─▒ camilerde de─čil evlerimizde k─▒lman─▒n uygun oldu─čuna karar verdik. ┼×ayet bu s├╝re├žte salg─▒n─▒n seyrine g├Âre camilerimizde teravih namaz─▒ k─▒labilme imkan─▒ olursa bunun da karar─▒n─▒ al─▒p milletimizle payla┼č─▒r─▒z."

serhatt

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
10 Aral─▒k 2014
Reaksiyon puan─▒
36,656
Puan─▒
1,060
─░sabet olmu┼č. Ke┼čke normal zamanda olsak da g├Ân├╝l rahatl─▒─č─▒yla gidilip k─▒l─▒nsa.

• Be─čendim

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
14,804
Puan─▒
1,060
Ya┼č
22
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Prof. Dr. Murat Kekilli hocamdan da vir├╝s yalan─▒na ili┼čkin a├ž─▒klama geldi. Kendisinden bu konuda bir tez ├žal─▒┼čmas─▒ yapmas─▒n─▒ bekliyorum. ­čą░

Sherlock

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
36,283
Puan─▒
1,060
Karantinadaki ilk g├╝n: Bug├╝n filyasyon ekibinden aray─▒p ziyarete geleceklerini s├Âyleyip semptomlar─▒m─▒ ve yak─▒n temasl─▒ ki┼či bilgilerini istediler. 1 2 saat i├žerisinde de geldiler. Annem ve babamdan test i├žin kap─▒ ├Ân├╝nde ├Ârnek al─▒p herkese birer kutu olmak ├╝zere 3 kutu Favicovir b─▒rak─▒p gittiler. Kullanmay─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum ├ž├╝nk├╝ ilk g├╝n 16 tablet i├žmem gerekiyor ve aromas─▒ olmayan ila├ž i├žmeyi hi├ž sevmiyorum :A :A

Zaten belirtilerim de olduk├ža hafifledi, hastal─▒─č─▒ tahmini kapma s├╝remi de hesaba katarsak san─▒r─▒m 3 4 g├╝ne tamamen atlat─▒r─▒m. Forumda art─▒k daha s─▒k olaca─č─▒m i├žin buraya da ara ara g├╝ncelleme girece─čim :D

┼×imdi g├Ârd├╝m konudaki mesajlar─▒n─▒, ├žok ge├žmi┼č olsun. :D

• Be─čendim

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
42,002
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yine d├╝nya ┼čampiyonlu─čuna oynuyoruz ma┼čallah. ─░n┼čallah son zirvemiz olur bu ve yeterince a┼č─▒ edinip kurtuluruz...

Angelica

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 Mart 2012
Reaksiyon puan─▒
44,023
Puan─▒
1,060
Ya┼č
37

Kullanmazsan ge├žmezmi┼č batu abimde kullanmayacakt─▒ doktor mecbur kullanman gerekiyor dedi kullan ├Âyle dme

Yi─čitt

Emekli
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2013
Reaksiyon puan─▒
46,333
Puan─▒
1,061
Art─▒┼č 60 bine kadar ├ž─▒kacak gibi g├Âr├╝n├╝yor, on g├╝ne art─▒k d├╝┼č├╝┼če ba┼člar diye tahmin ediyorum. Epey zirve yapt─▒, toplum ba─č─▒┼č─▒kl─▒─č─▒n─▒ bu ┼čekilde sa─člayaca─č─▒z galiba. A┼č─▒n─▒n yap─▒lmas─▒ da epey yayg─▒nla┼čt─▒, a┼č─▒lar h─▒zla geliyor san─▒r─▒m. H─▒z devam ederse May─▒s sonuyla beraber epey a┼č─▒lama yap─▒lm─▒┼č olacak.

Vefat say─▒s─▒ ├žok ├╝z├╝c├╝, vaka say─▒s─▒na paralel olarak hasta ve a─č─▒r hasta say─▒s─▒ da art─▒yor...

• ├ťz├╝c├╝

Veteran

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
11 A─čustos 2012
Reaksiyon puan─▒
14,147
Puan─▒
861
Kullanmazsan ge├žmezmi┼č batu abimde kullanmayacakt─▒ doktor mecbur kullanman gerekiyor dedi kullan ├Âyle dme
─░lk iki g├╝n kulland─▒m da art─▒k kullanmay─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Belirti kalmad─▒ bundan sonra ihtiya├ž olmaz bence :D

• Be─čendim