🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,078
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
SON DAKİKA: İllere göre 100 bin nüfusa karşılık gelen haftalık toplam vaka sayıları açıklandı.

EwjRIRGXEAY-X1C

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Covid’den kaçış olmuyormuş, biz de ailecek yakalandık. Her şey yolunda şu an ve umarım ayakta atlatılacak bir deneyim olarak geçmişte kalır...

Geçmiş olsun tekrardan. Kaç gündür yaşadığın stres ve korkun maalesef gerçek oldu ama canını sıkma. Burda çoğumuz o süreçten geçtik ve bol bol dinlenme ve aile içi birbirinize moral vermeyi eksik etmeyin artı beslenmeye dikkat edin.
Beni gelişmelerden haberdar etmeyi ihmal etme.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçmiş olsun tekrardan. Kaç gündür yaşadığın stres ve korkun maalesef gerçek oldu ama canını sıkma. Burda çoğumuz o süreçten geçtik ve bol bol dinlenme ve aile içi birbirinize moral vermeyi eksik etmeyin artı beslenmeye dikkat edin.

Günlerdir verdiğin moraller daima yanımda olduğun için tekrardan teşekkür ederim iyi ki varsın. :bhr:

Allah şifa versin.
İlaçlarada başladınız mı?

Kısa zamanda hasarsız atlatırsınız inşAllah.

Tek favcovir hap getirdiler eve, 8+8 +3+3 şeklinde gidecek yani ilk gün çifter 8’lik olacağız etkisi nasıl olacak bilmiyorum...
------

@Tolstoyevski geçmiş olsun. Allah acil şifalar ihsan eylesin.

Vakalar artmaya başladı yeniden. Dün 21 bin açıklandı.
Giderek artıyor durumlar ve ambulanslar bile devre dışı artık, hakkımızda hayırlısı artık çok teşekkür ederm. 🙏

• Harika
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hepinize tekrardan teşekkür ederim, çok şükür büyük ölçüde ayakta atlatılan bir süreç oldu gibi, sadece ilk test yaptırmadan önceki gün fena bir halsizlik hissedilse de ertesi günler ve ilaç sonrası ayakta atlattık denilebilir ama halen birkaç günlük süreç daha var tabii. İlacın ya da virüsün etkisi biraz dalgınlığa yol açıyor gibi. Umarım bir an önce dünyanın başından gider bu virüs ve pandemi, çok yormaya başladı cümlemizi...

Allah şifa versin.
İlaçlarada başladınız mı?

Kısa zamanda hasarsız atlatırsınız inşAllah.

@Tolstoyevski geçmiş olsun. Allah acil şifalar ihsan eylesin.

Vakalar artmaya başladı yeniden. Dün 21 bin açıklandı.

Geçmiş olsun Tols hocam.. Merak etmeyin atlatırsınız, bir şey olmaz..

Geçmiş olsun, inşallah kimseye bir şey olmadan, sonradan da etkisi kalmadan hafifçe atlacaksınız...

Geçmiş olsun, en kısa zamanda kurtulursunuz umarım. :(

ÜLKEMİZDE SON DURUM!

Ekli dosyayı görüntüle 100673

Geçmiş olsun, en kısa zamanda atlatırsınız inşalah. :(

Çok geçmiş olsun, çok hafif atlatıp en kısa sürede normale dönersiniz inşallah.

Çok geçmiş olsun ablacım umarım hızlı bir şekilde yeniden sağlığınıza kavuşursunuz :(

Gecmis olsun Allah sifa versin inşallah bir an önce iyileşirsiniz

Çok geçmiş olsun en yakın zamanda atlatırsınız inşallah.