⭐serhatt 70.000'ler Kulübünde! 🐍

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,933
Puanı
1,060
60771695ae298b6c16bab545.jpg

Eveeeeet, bugün itibariyle 70.000. mesajımı yazmış bulunuyorum.

Bu sayıya ulaşmamı sağlayan çoğu arkadaşım şuan forumda olmasalar da olan arkadaşlarımla yola devam ediyorum. Bu başarıyı elde etmemi sağlayan tüm arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.

Eski tadı olmasa da bu foruma çok şey borçluyum. Çok güzel dostluklar, arkadaşlıklar kazandım hatta bazılarını reel hayatıma taşıdım. Zaman zaman haksızlıklara uğrasam, ara versem de maalesef tam kopamadım hiçbir zaman. Kopacak gibi de gözükmüyorum. Her şeye rağmen iyi ki var FAV10 ve iyi ki buradayım... :Z

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Hayırlı Olsun @serhatt ,daha nice 70.000'lere inşallah :Z Neleri sevdiğini tam bilmediğim için biraz stalk yapayım, hediyelerimle o zaman ikinci tebriğe gelirim :A

• Harika
Reactions: serhatt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@serhatt
İlk aktifliğini arttırdığından bu yana hep sohbetimiz oldu ve iyi anlaştık :bhr: Çok çabuk kaynaştık ve ara verildiğinde forumda yokluğu çok belli olan birisin. Umarım bir daha aralar vermezsin.
Forumun neşesi, çalışkan ve eğlenceli üyesisin :Z
Daha bizlerle nice nice mesjlara :Z

• Harika

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,933
Puanı
1,060
@serhatt
İlk aktifliğini arttırdığından bu yana hep sohbetimiz oldu ve iyi anlaştık :bhr: Çok çabuk kaynaştık ve ara verildiğinde forumda yokluğu çok belli olan birisin. Umarım bir daha aralar vermezsin.
Forumun neşesi, çalışkan ve eğlenceli üyesisin :Z
Daha bizlerle nice nice mesjlara :Z

Canımın içi güzel sözlerin, hediyelerin için çok teşekkür ederim. :bhr:

Hediyelerim o kadar güzel ki beni çok iyi tanıdığın buradan bile belli oluyor. :Z Benim için çok kıymetlisin. :bhr:
------

Tebrikler @serhatt ...Forumun güzel renklerindensin..İyiki varsın..😊👋🏻🤗
Çok teşekkürler, sen de iyi ki varsın. :Z

• Harika
Reactions: STAR and Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çok tebrikler @serhatt, ilk geldiğimden bu yana hiçbir sorun yaşamadığım ve sürekli sohbet ettiğim bir elin beş parmağını geçmeyen üyelerden birisin. Ayrıca foruma kattığın o farklı hava belli oluyor. Hep birlikte uzun araların olmadığı ve haksızlığa uğramadığımız nice güzel günlere. :Z

Burak Deniz'in hangi halini seviyorsun bilmiyorum ama bu fotoğrafı çok iyiydi, ondan bunu verdim. :A

13250018-728xauto.png

ESlonwWWkAAEuRs.jpg

Son düzenleme:
  • Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Canımın içi güzel sözlerin, hediyelerin için çok teşekkür ederim. :bhr:

Hediyelerim o kadar güzel ki beni çok iyi tanıdığın buradan bile belli oluyor. :Z Benim için çok kıymetlisin. :bhr:
------

Çok teşekkürler, sen de iyi ki varsın. :Z
Senin konunda sana özel yorumlar olması gerekirken güzel sözleri duyan ben de oldum :bhr: teşekkür ederim 🥰

• Harika

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,933
Puanı
1,060
Çok tebrikler @serhatt, ilk geldiğimden bu yana hiçbir sorun yaşamadığım ve sürekli sohbet ettiğim bir elin beş parmağını geçmeyen üyelerden birisin. Ayrıca foruma kattığın o farklı hava belli oluyor. Hep birlikte uzun araların olmadığı ve haksızlığa uğramadığımız nice güzel günlere. :A

Burak Deniz'in hangi halini seviyorsun bilmiyorum ama bu fotoğrafı çok iyiydi, ondan bunu verdim. :A

Ekli dosyayı görüntüle 102023

Ekli dosyayı görüntüle 102024
Çok teşekkür ederim canım. :Z Hiç sorun yaşamamayı diliyorum, çok değerlisin benim için. :bhr:

İnanır mısın Burak'ın bu bıyıklı imajı en sevdiğim imajı oldu, bayılıyorum bu haline, bu fotoğraf da çok etkileyici. :Z

Yasak Elma kadınları da ayrı şahane tekrardan teşekkür ederim. :bhr:
------

Teşekkür ediyorum, beğenmez olur muyum bu 4'lüyü hiç. :bhr:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Çok teşekkür ederim canım. :Z Hiç sorun yaşamamayı diliyorum, çok değerlisin benim için. :bhr:

İnanır mısın Burak'ın bu bıyıklı imajı en sevdiğim imajı oldu, bayılıyorum bu haline, bu fotoğraf da çok etkileyici. :Z

------

Teşekkür ediyorum, beğenmez olur muyum bu 4'lüyü hiç. :bhr:
Tebrikler bu da hediyen
@serhatt

• Harika

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Ben de bu güzel düşüncelerin için çok teşekkür ediyorum. :bhr:

• Harika

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,933
Puanı
1,060
Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Yoo ben kendi konularımı kendim açıyorum mesela :A bence kendi konusunu açmak daha güzel ve iman samimi şeyler yazıyor kendi düşünceleri ile alakalı @serhatt arkadaşlar bazen sen açma deyince ellemiyorum konularımı :A
Hee iyiymiş ozaman bende 5.000lere gelince benimkini de sen açar mısın

• Güldürdün
Reactions: Dosi