❤Fav10'da 200.000 Konu Açıldı ❤

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
fav10.png

Türkiye'den ve dünyanın bir çok yerinden binlerce kişiyi bir araya getiren Fav10'da 200.000 konu açıldı :Z Forum bir çoğumuz için çok önemli bir yere sahip ve bu forumda güzel arkadaşlıklar kurup, güzel vakit geçirmemize vesile olan @bazinga (Ozan'a) tüm üyeler adına teşekkürlerimizi iletiyorum. Foruma katkısı olan herkesin emeklerine sağlık. Hep birlikte daha nice nice paylaşımlar yapmaya :Z
568d00c0a781b6251408cd7d.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2014 yılından beri aralıksız konu açıyorum, buradan hiçbir kar elde etmiyoruz tabi ki. Tek amacımız forumun ayakta kalması, sohbet ortamının oluşması. Payımız büyük, tabi bu konuda çok nice ve usta isimler de var.

@sürgünüm abinin çok büyük emekleri vardır, hakkını ödeyemeyiz. @EFE UYSAL yine çok iyi iş çıkarmıştı, @Bully ve @mrt-06 zaten benden de önce çok iyi iş çıkarmıştı. Yeni zamanlardan @Çiğdem aralıksız vakit harcıyor, @Harunnn60 ile forumun boş günlerinde yerli/yabancı ayrımı yaparak iyi iş çıkarmıştık. @sokak sanati zamanında emek harcamıştı, benim dönemimle birlikte @Aserat çok vakit harcadı bugüne kadar. Daha aklıma gelmeyen çok isim var, ben kendi adıma teşekkür ediyorum. Nice başarılı konularımıza... :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok emek harcadım fakat artık kendimi yormama gerek duymadığım bir platform. Sadece eğlence amaçlı ara ara uğruyorum. Emeği geçen çok kişi oldu foruma teşekkürler hepsine. @Dosi emeğine sağlık canım :D

• Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
2014 yılından beri aralıksız konu açıyorum, buradan hiçbir kar elde etmiyoruz tabi ki. Tek amacımız forumun ayakta kalması, sohbet ortamının oluşması. Payımız büyük, tabi bu konuda çok nice ve usta isimler de var.

@sürgünüm abinin çok büyük emekleri vardır, hakkını ödeyemeyiz. @EFE UYSAL yine çok iyi iş çıkarmıştı, @Bully ve @mrt-06 zaten benden de önce çok iyi iş çıkarmıştı. Yeni zamanlardan @Çiğdem aralıksız vakit harcıyor, @Harunnn60 ile forumun boş günlerinde yerli/yabancı ayrımı yaparak iyi iş çıkarmıştık. @sokak sanati zamanında emek harcamıştı, benim dönemimle birlikte @Aserat çok vakit harcadı bugüne kadar. Daha aklıma gelmeyen çok isim var, ben kendi adıma teşekkür ediyorum. Nice başarılı konularımıza... :bhr:
Aynen, her bir üyenin bu forumda emekleri çok. Aktif olduğum süreçte gözlemlediğim, aşağı yukarı tüm yönetimdekiler konularla etkinliklerle foruma katkı sağlıyor. Yönetimde olmayan çok üyede foruma konularıyla katkıda bulunuyor ve sadece konu değil, yazılan tüm mesajlarda birer emek.
Benim gözümde hâla en çok konu açan Sen ve Aserat. Şuan ikinizde biraz emekli modundasınız ama 1 buçuk senedir hep ikiniz dikkatimi çekiyordu bu konuda :D
Etkinlik olarak foruma katkı sağlayanlarda Atacan, Aserat, Çiğdem, Deniz en çok gördüklerimdi.
Belirtiğin gibi bizim tek amacımız forumu canlandırmak. Benim bilgisayar yok mesela. Forumda şu son 1 senede yaptığım konu acma ataklarım cep telefonumla hep. Sebep? Çünkü forum durgunlaştığı an birseyler yapmak geliyor hep içimden ve nekadar katkı sağlayabiliyorsam okadar keyif alıyorum ve güzel arkadaşlıklara vesile oluyor.

• Harika
Reactions: Yiğitt

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Çok emek harcadım fakat artık kendimi yormama gerek duymadığım bir platform. Sadece eğlence amaçlı ara ara uğruyorum. Emeği geçen çok kişi oldu foruma teşekkürler hepsine. @Dosi emeğine sağlık canım :D
Eski zamanlarımızı özlüyorum ama fikrinede saygı duyuyorum. Seninde emeklerine sağlık canım. Benim 30.000 küsür mesajımın yarısından çoğu senin etkinliklerin ve seninle olan mesajlaşmalardan dolayı oluştu :D

• Güldürdün
Reactions: denizz19

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
ay sanki çok sosyal bir insansın da her hafta kız arkadaş değiştiriyorsun da forum için zaman ayırman önemli bir şey gibi davranıyorsun :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,343
Puanı
1,060
artık maalesef keyif almadığım bir forum oldu sadece vakit geçirmek için ara ara girdiğim bir yer haline geldi elbet güzel günlerim oldu bana @gözlemci gibi bir bal kardeş @mrt-06 gibi kardeş @denizz19 bonişim @haluk792 @turkuazz @xemrexxx gibi dostlar kazandırdığı için her zaman yeri bende ayrı olacak @china_shangai abim seni saygıyla anıyorum ? 200.000 inci konu hayırlı olsun? emeğine sağlık dosi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Eski zamanlarımızı özlüyorum ama fikrinede saygı duyuyorum. Seninde emeklerine sağlık canım. Benim 30.000 küsür mesajımın yarısından çoğu senin etkinliklerin ve seninle olan mesajlaşmalardan dolayı oluştu :D
Kaçırmışım canım bu mesajı özür diliyorum :A evet her şeyi beraber aştık :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,774
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Beğendim