✍️Aserat 60.000'ler Kulübünde!✍️

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Forumumuzun emektar, eğlenceli, kaliteli ve çalışkan yöneticisi @Aserat 60.000'ler Kulübüne girmiş bulunmakta🤗

Kendisi ile ilk 2016'da sohbetimiz olmuştu ve o günden bugüne tanıdığım süre içerisinde çizgisini bozmayan, efendiliği ve çalışkanlığı ile her zaman taktir ettiğim birisi oldu :bhr:

Foruma kattığı katkılardan dolayı teşekkür eder daha nice nice kaliteli konular ve eğlenceli mesajlar dileriz :Z

Hediyem :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
EexJrM5XsBIB5Iv.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benim de ilk tanıdığım ile şimdiki tanıdığım @Aserat arasında çok fark var. Son dönemlerde aşırı itici düşüncelere sahip diziler konusunda. Kendi izlemediği her işi kötü iş olarak görmesi benden fazlasıyla eksi puan alıyor dönemsel süreç içinde ama olsun özünde yine de iyi biri ve çalışkan. Tebrikler Eray. :D

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061

Forumumuzun emektar, eğlenceli, kaliteli ve çalışkan yöneticisi @Aserat 60.000'ler Kulübüne girmiş bulunmakta🤗

Kendisi ile ilk 2016'da sohbetimiz olmuştu ve o günden bugüne tanıdığım süre içerisinde çizgisini bozmayan, efendiliği ve çalışkanlığı ile her zaman taktir ettiğim birisi oldu :bhr:

Foruma kattığı katkılardan dolayı teşekkür eder daha nice nice kaliteli konular ve eğlenceli mesajlar dileriz :Z

Hediyem :bhr:

Ben bile fark etmezken senin takip etmen. :bhr: Güzel hediyen ve sözlerin için teşekkürler canım. :Z Ama hediye konusunda biraa daha bonkör davranmanı beklerdim. :A

Tebrikler @Aserat daha yeni olduğum için ne seversin bilmiyorum bu yüzden 60.000'lerde hediye veremiyorum. :A 70.000'lere artık. :A
Tebrikler @Aserat nice 80 90 100 binlere. :D
Teşekkürler. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: alperuz and STAR

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Benim de ilk tanıdığım ile şimdiki tanıdığım @Aserat arasında çok fark var. Son dönemlerde aşırı itici düşüncelere sahip diziler konusunda. Kendi izlemediği her işi kötü iş olarak görmesi benden fazlasıyla eksi puan alıyor dönemsel süreç içinde ama olsun özünde yine de iyi biri ve çalışkan. Tebrikler Eray. :D
Teşekkürler canım. :A Ama daha önce de dediğim gibi izlemediğim tüm dizilere aynı şeyi besleniyorum izlemememe rağmen sempati duyduğum yapımlar da var. Benim laf attıklarım sadece konu olarak hoşuma gitmeyen yapımlar. Şu sivri dilime hakim olmaya çalışıyorum ama tutamıyorum kendimi. :A

@alperuz @Özgür siz Yasak Elma ile gelin, @Emre Ozansoy sen Zümrüdüanka ile, @Angelica sen Hercai ile, @xemrexxx sen Hünkar hanım yani Bir Zamanlar Çukurova ile gel :A
@denizz19 sen de Kırgın Çiçekler ile gel. @Aserat bayılır bu hediyelere :A
İlla bir uyuzluk yapacaksın değil mi.ss

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Aserat

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben bile fark etmezken senin takip etmen. :bhr: Güzel hediyen ve sözlerin için teşekkürler canım. :Z Ama hediye konusunda biraa daha bonkör davranmanı beklerdim. :A

Bir önceki günden takipdeydim ama 86 sayısından sonra durakladın :A
Konunu açıp artı sıvayınca fazla hediyeye gerek görmedim :A hem bana teşekkür edişini toplu mesaj olarak yaptığın için iyiki fazla hediye vermedim :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Bir önceki günden takipdeydim ama 86 sayısından sonra durakladın :A
Konunu açıp artı sıvayınca fazla hediyeye gerek görmedim :A hem bana teşekkür edişini toplu mesaj olarak yaptığın için iyiki fazla hediye vermedim :A
Çok fazla ayrı mesaj üst üste olunca hoş durmuyor o yüzden toplu olarak yazmak daha makul yoksa sana bir garezim olduğundan değil canım. :A
Tebrikler sayın Co adminimiz. :D

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok fazla ayrı mesaj üst üste olunca hoş durmuyor o yüzden toplu olarak yazmak daha makul yoksa sana bir garezim olduğundan değil canım. :A

Herkese yap ama bana yapma :F
En azından sana kutlama konusu açan birine teşekkür ederken ayrı yazman gerekir :A

• Güldürdün