⚽️🏆Euro 2024 -Kicktipp Tahmin Turnuvası Genel Konu

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Katılım
4 Nisan 2016
Mesajlar
26,038
Reaksiyon puanı
28,673
Puanı
1,060
IMG_1288.jpeg

EURO 2024 heyecanına katılmak ve futbol bilgilerinizi sınamak için sizi Kicktipp'in EURO 2024 Tahmin Oyunu'na davet ediyoruz! Bu oyunda, turnuva boyunca maç sonuçlarını tahmin ederek puan toplayabilir ve arkadaşlarınızla veya diğer futbol tutkunlarıyla rekabet edebilirsiniz.

Doğru tahminler yaparak liderlik tablosunda en üst sıralara çıkma şansını yakalayın. Maç sonuçları, grup liderleri ve turnuvanın şampiyonu gibi çeşitli tahminlerde bulunarak her aşamada puan kazanın. Unutmayın, bonus sorularını da cevaplamayı unutmayın! Bu sorular size ekstra puanlar kazandırabilir ve liderlik mücadelesinde öne geçmenize yardımcı olabilir.

Katılmak çok basit: eğer zaten Fav10’un gelenekselleşen Kicktipp etkinliğine üyeyseniz otomatik olarak listede adınız yer alıyordur. Tek yapmanız gereken siteye girip tahminlerinizi yapmak… Eğer üye değilseniz de siteden üye olup giriş yaparak etkinliğimize ister forumdan üye isterse ziyaretçi olarak katılabilirsiniz.

EURO 2024’ün tahmin baronu olmak istiyorsanız sizi tahmin etkinliğimize davet ediyoruz… Bonus sorularını cevaplamayı unutmayın!


ayd, ardagüler , gsdikel , @hasanca , @MasacRE , @Yakamoz-Asi , @emreemreu , @S.G.A.T. , @12.Adam , @cokiyitvci , @Tolstoyevski , @Araf , gfburaak , @bazinga , @batuhankaralar , @Angelica , @kerem , @Turkuazz , @baltahan, @MEnes, @Gerekli24 , @The_Erinch , @Zeyno , @batuhankaralar , @Fatih , @Maskeli Fedai , @Keith Long , @Felon , @BARON疼痛 ,