“Kuş Çizmiş, Bana Mesaj Mı Veriyor?” (Masumlar Apartmanı 13. Bölüm)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aklın yolu bir. :A Ben her zaman mantığın tarafındayım ama doğru söyleyen dokuz köyden kovuluyor maalesef. :A
Sen mi mantığın tarafındasın. :eek: Güldürdün. :A

Ayrıca evet, doğru söyleyen dokuz köyden kovuluyor tıpkı ben ve @mesmeso61 Menajerimi Ara’yı eleştirirken senin bize yaptığın gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sen mi mantığın tarafındasın. :eek: Güldürdün. :A

Ayrıca evet, doğru söyleyen dokuz köyden kovuluyor tıpkı ben ve @mesmeso61 Menajerimi Ara’yı eleştirirken senin bize yaptığın gibi. :A
Menajerimi Ara'nın güzel bölümlerini eleştiriyordunuz da ondan. :A Ekin geldikten sonra ben de aranıza katıldım zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
En iyisi Hekimoğlu :bhr: şuana kadar güncel dizilerden, ilk günden beri baştan sona tek sahnesini atlamadığım tek dizi konumunda :bhr:
Epey yol kat etti,izlemiyorum ama bu sezon sonuna kadar dişini sıkıp dayanmasını bende isterim. En azından 39 bölüme tamamlarsa temenni olur. :D

• Harika
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Buradan bile diziye karşı olan tutumunu çok iyi belli etmiş oluyorsun. :A

Neden hemen gemileri yakıyorsun İsot, sabret belki ters köşe olacaksın. :A
Gerçek hikayenin içine etsinler tamam ama bu kadarı da fazla. :A Sosyal medyada herkes ayaklandı demek ki boş bir eleştiri yapmıyorum. :A

Güzel bölümler dediklerinin bile arasında ergen aşk, Beren iticisi, Aydın krosu ve Mayda vardı. :A
Beren’in boş entrikaları, ship kavgaları falan yoktu en azından ve tek derdimiz Aydın'ın bro diye gezmesiydi. :A O eleştirdiğin bölümleri özlemekle sınanıyorsun müstehak sana. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Buradan bile diziye karşı olan tutumunu çok iyi belli etmiş oluyorsun. :A

Neden hemen gemileri yakıyorsun İsot, sabret belki ters köşe olacaksın. :A
Nasıl bir ters köşe olabilir ki. Belki Gülben’in hisleri geçer diyeceğim de Esat’a olan takıntısından sonra bir anda değişmesi mantıksız olur. :A Eğer bu konu daha ileriye taşınırsa bırakacağım zaten izlemeyi. :A

• Harika
Reactions: Aserat

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Nasıl bir ters köşe olabilir ki. Belki Gülben’in hisleri geçer diyeceğim de Esat’a olan takıntısından sonra bir anda değişmesi mantıksız olur. :A Eğer bu konu daha ileriye taşınırsa bırakacağım zaten izlemeyi. :A
Bölümün tamamı çok iyiydi, tek takıntınız bu mu oldu yani? :A

• İlginç
Reactions: dreamy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gerçek hikayenin içine etsinler tamam ama bu kadarı da fazla. :A Sosyal medyada herkes ayaklandı demek ki boş bir eleştiri yapmıyorum. :A

Beren’in boş entrikaları, ship kavgaları falan yoktu en azından ve tek derdimiz Aydın'ın bro diye gezmesiydi. :A O eleştirdiğin bölümleri özlemekle sınanıyorsun müstehak sana. :A
Bölümleri eleştirmiyordum güzel bölümün içine eden karakterleri eleştiriyordum. :A Ama şimdi güzel bir bölüm yok ortada. :A Ayrıca ben miyim suçlusu Kerem Çatay’ın suçu. :A Biz beğenmedik diye mi değişti sanki senaristi. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bölümleri eleştirmiyordum güzel bölümün içine eden karakterleri eleştiriyordum. :A Ama şimdi güzel bir bölüm yok ortada. :A Ayrıca ben miyim suçlusu Kerem Çatay’ın suçu. :A Biz beğenmedik diye mi değişti sanki senaristi. :A
Halkımız çamaşır suyu izlemeye meraklı olduğu için diziye reyting kalmadı. Adam ne yapsın uyarlama dizi olunca fark etmez diye düşünmüştür herhalde. :(

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Bölümün tamamı çok iyiydi, tek takıntınız bu mu oldu yani? :A
Yalnız bu çok önemli bir olay, bölümün tamamının iyi olması bir şeyi değiştirmiyor. :A Ben şahsen yerli dizilerdeki aynı konulardan sıkıldığım için izliyordum diziyi, bu gidişle pek bir farkı kalmayacak diğerlerinden. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Aserat

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Yalnız bu çok önemli bir olay, bölümün tamamının iyi olması bir şeyi değiştirmiyor. :A Ben şahsen yerli dizilerdeki aynı konulardan sıkıldığım için izliyordum diziyi, bu gidişle pek bir farkı kalmayacak diğerlerinden. :A
Öyle olacağını nereden biliyorsun? İyi bırak diziyi, biz bize kalan sağlarla devam ederiz. :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Kadın ve Yasak Elmadan sonra yeni kurban masumlar apartmanı galiba. Diziyle ilgili her konu baltalıyıcı yorumlar ve tartışmalarla dolar artık. @kerem :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Kadın ve Yasak Elmadan sonra yeni kurban masumlar apartmanı galiba. Diziyle ilgili her konu baltalıyıcı yorumlar ve tartışmalarla dolar artık. @kerem :A
Ben hazırım, yine reytingler konuşuyor gördüğün gibi. Hayır dizi bu kadar gömüleyi haketmiyor kesinlikle. Diğer dizilerin reytinglerini çaldığı için zaten bu tantana. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Ben hazırım, yine reytingler konuşuyor gördüğün gibi. Hayır dizi bu kadar gömüleyi haketmiyor kesinlikle. Diğer dizilerin reytinglerini çaldığı için zaten bu tantana. :A
Yoo benim öyle bir derdim yok, dışarıdan tamamen objektif bakarak değerlendiriyorum. :A Siz çok toz pembe yaklaşıyorsunuz bence. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hekimoğlu seyret farklı bir dizi yerli illa izlemiyorum diyorsan House'a göz at izlemediysen çok kaliteli bir dizi.

• Beğendim

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Bu reytingleri hak ediyor kesinlikle. Kışa doğru iyice yükselir. Geçen sezon mucize doktor, bir önceki sezon sak derken ülke uzun süre sonra kaliteli bir rekortmen dizi gördü. :A Ama diğer iki dizi gibi balon olmadığı aşikar. Uzun süre düşmanları üzmeye devam edicektir. :A

• Beğendim
Reactions: kerem

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Hekimoğlu seyret farklı bir dizi yerli illa izlemiyorum diyorsan House'a göz at izlemediysen çok kaliteli bir dizi.
Aslında medikal drama izlemek istiyorum ama süresi çok uzun olduğu için başlamam şu an için imkansız gibi. House da bölüm süreleri kısa olduğu halde fazla uzun. Şimdi baktım 170 küsur bölümü varmış...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aslında medikal drama izlemek istiyorum ama süresi çok uzun olduğu için başlamam şu an için imkansız gibi. House da bölüm süreleri kısa olduğu halde fazla uzun. Şimdi baktım 170 küsur bölümü varmış...
Boş olursan mutlaka bakmanı isterim orijinali dünyaca ünlü bir dizi. Bu arada herhangi bir bölümden başlasan bile zorlanmadan anlarsın dizinin genel bir olay örgüsü yok vaka ağırlıklı.

• Beğendim