“Kuş Çizmiş, Bana Mesaj Mı Veriyor?” (Masumlar Apartmanı 13. Bölüm)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yine fark eder ya hiç mi bir şey kaçırmam?
Diziyi anlamakta güçlük çekmezsin demek istedim tabiki önceki vakalarda doktorlarımız ile alakalı olan geçmişe götüren konular bir kaç bölümlük konuklar konular var. Ancak izlemek istersen bu haftaki bölümünden bile başlanır bence.

• İlginç
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Diziyi anlamakta güçlük çekmezsin demek istedim tabiki önceki vakalarda doktorlarımız ile alakalı olan geçmişe götüren konular bir kaç bölümlük konuklar konular var. Ancak izlemek istersen bu haftaki bölümünden bile başlanır bence.
Geçen sezon Mucize Doktor’a niyetlenmiştim ama o daha çok sosyal mesaj içerikli bir dizi olduğu için beklediğimi bulamamıştım. Bu tam aradığım medikal drama olabilir vaka ağırlıklıysa, biraz sahnelerine bakayım merak ettim. :A

• Harika
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Geçen sezon Mucize Doktor’a niyetlenmiştim ama o daha çok sosyal mesaj içerikli bir dizi olduğu için beklediğimi bulamamıştım. Bu tam aradığım medikal drama gibi olabilir vaka ağırlıklıysa, biraz sahnelerine bakayım merak ettim. :A
Evet internetten sahnelere göz atabilirsin. Bence seveceksin.

• Beğendim
Reactions: dreamy

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Kanalla ne alakası var ki?
Reklam kaygısı olmadığı için ilk bölümlerde seyirciyi güzel bağladılar. Başka bir kanalda olsa yine tutacağına eminim ama bu kadar yüksek oranlar almayacağı kesindi.
Menajerimi Ara'nın güzel bölümlerini eleştiriyordunuz da ondan. :A Ekin geldikten sonra ben de aranıza katıldım zaten. :A
Doğruların kaderidir yalnızlık. :D

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,094
Puanı
1,060
Aslında burada Gülben'in Esat'a aşık olmadığını vurgulanmak istenmiş. Ama bunun için Naci doğru kişi mi o tartışılır. Ben açıkçası senaristin tekrara düşeceğini düşünmüyorum. En azından kovalanan Esat bu sefer kovalayacak gibi duruyor. Tabii Safiye ve Gülben'in arasında üçgen olma ihtimalini aklıma getirmek bile istemiyorum. Umarım her bölümde olduğu gibi senarist seyirciye sağ gösterip sol vurmaya devam eder.

Umarım bu dediğin olur Kerem zira Safiyeyi bu durumdan ancak Naci kurtarır ya

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Necla ve Leyla yada Behlül ve Bihter düşündümde...Olmaz herhalde dedim içimden...

Ama okadar sevgisiz biri ki Gülben, okadar sevgiye iligiye aç büyümüşler ki..Ufacık bir ilgide bu şekilde şıpşevdi haline bürünüyor...Bulunduğu pskolojik konum gereği sonradan normal gördüm ama seneryo gereğide çok uzatılmamasını yeğlerim.

• Beğendim
Reactions: kerem and Angelica

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yoo benim öyle bir derdim yok, dışarıdan tamamen objektif bakarak değerlendiriyorum. :A Siz çok toz pembe yaklaşıyorsunuz bence. :A
Dereyi görmeden paçaları sıvıyorsun hemen ama, daha gelecek bölümleri görmeden hemde. Belki hikayeye daha çok bağlanacaksın. :A

Bu reytingleri hak ediyor kesinlikle. Kışa doğru iyice yükselir. Geçen sezon mucize doktor, bir önceki sezon sak derken ülke uzun süre sonra kaliteli bir rekortmen dizi gördü. :A Ama diğer iki dizi gibi balon olmadığı aşikar. Uzun süre düşmanları üzmeye devam edicektir. :A
Aynen öyle, Kadın'dan sonra yüksek reytingli kaliteli bir dizi izleyememiştik zaten. Bu dizi zaten bu gidişle en az 3 sezon devam eder. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Umarım bu dediğin olur Kerem zira Safiyeyi bu durumdan ancak Naci kurtarır ya
Safiye Naci'ye aşık zaten ama çocukken verdiği sözün yıllarca arkasında durunca takıntıları başladı. Şimdi de bundan kolay kolay vazgeçmeyecek gibi görünüyor ama kısa sürede yelkenleri suya indirir.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,094
Puanı
1,060
Safiye Naci'ye aşık zaten ama çocukken verdiği sözün yıllarca arkasında durunca takıntıları başladı. Şimdi de bundan kolay kolay vazgeçmeyecek gibi görünüyor ama kısa sürede yelkenleri suya indirir.

İşte onu diyorum Safiyeyi bu durumdan ancak aşkı kurtarır o yüzden Gülben aşkı olmamalı ya