Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1582447957547.jpeg

Dün akşam yayınlanan ilk tanıtımıyla büyük merak uyandıran Ya İstiklal Ya Ölüm filminin oyuncu kadrosu belli oldu.

İstanbul’un işgalinin en karanlık yıllarında, Kuva-yı Milliye üyesi olan Fenerbahçeli sporcuların Kurtuluş mücadelesine, cephede ve sahada verdiği desteği anlatan filmin kadrosunda Nejat İşler, Sarp Akkaya, Onur Tuna, Sedef Avcı, Ozan Akbaba ve Tim Seyfi gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Murat Şeker’in oturacağı filmin yapımcılığını Sugarworkz ile TAFF Pictures üstleniyor.

Ya İstiklal Ya Ölüm, Ocak 2021’de sinemalarda!

Son düzenleme:

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sedef’in böyle büyük bir projede yer alması çok sevindirdi beni. :Z Fenerbahçeli olmasının da etkisi vardır tabi. :A

Kadro süper, dün Murat Şeker Instagram hesabından oyuncuları etiketlemişti, Sedef’i görünce inanamadım ama kendisine sordum doğruladı. :Z

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Murat abiyle yaklaşık 10 gün önce görüştüğümde Nejat İşler, Ozan Akbaba ve Onur Tuna kesindi demek ki diğerlerinin çoğuyla da anlaşmışlar :A Gişe beklentimi ortalama tutuyorum ama filmin prodüksiyon aşaması güzel olacak :)

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Murat abiyle yaklaşık 10 gün önce görüştüğümde Nejat İşler, Ozan Akbaba ve Onur Tuna kesindi demek ki diğerlerinin çoğuyla da anlaşmışlar :A Gişe beklentimi ortalama tutuyorum ama filmin prodüksiyon aşaması güzel olacak :)
Instagram paylaşımında etiketlemiş zaten tüm oyuncuları. :A

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar