‘Kuzgun’ 2. Sezondan İlk Kareler!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Ay yapım forum tanıtımı için @Aserat 'ın fonluyor :A Ben bunu diyorum , bunu kimse inkar edemez. :F
Burcu Biricik'i çıkar kadro bomboş, Onur Saylak da diziye dahil olarak hata yaptı zaten. Diziyi izleyen bu Ay Yapım'ın dizisi değil der. :A

Yoo gayet de izleniyor. Forumda sonradan başlayan bir sürü üye oldu ve sosyal medyada da büyük bir hayran kitlesi var bu da izlendiği anlamına gelir. Çatlayabilirsiniz. :A
FHK'da bana verdiğin cevabı veriyorum, "Sosyal medya karın doyurmuyor" maalesef. Geçen sezon bomboş Çarşamba gününde 4 reyting alıyordu. Şimdi yeni dizilerin geleceğini varsayarsak ani bir final yapması kaçınılmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,019
Puanı
1,061
Burcu Biricik'i çıkar kadro bomboş, Onur Saylak da diziye dahil olarak hata yaptı zaten. Diziyi izleyen bu Ay Yapım'ın dizisi değil der. :A

FHK'da bana verdiğin cevabı veriyorum, "Sosyal medya karın doyurmuyor" maalesef. Geçen sezon bomboş Çarşamba gününde 4 reyting alıyordu. Şimdi yeni dizilerin geleceğini varsayarsak ani bir final yapması kaçınılmaz. :A
4-5 reyting gayet iyi ve geçen sezon 13 hafta o reytingleri aldı. Sadece son 3 hafta düştü ki o zaman da tüm diziler ortalama 2 reyting kaybetmişti. Yani çatlamaya devam. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,905
Puanı
360
Ekli dosyayı görüntüle 70928

Star TV’nin sevilen dizisi Kuzgun’un 2. sezonundan ilk kareler yayınlandı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Barış Arduç, Burcu Biricik, Hatice Aslan, Aytek Şayan, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Ferit Kaya, İpek Erdem ve Derya Beşerler'in yer aldığı yapımın kadrosunda bu sezon başarılı oyuncular Onur Saylak, Nilperi Şahinkaya ve Tülay Günal da yer alacak.

Kuzgun, yeni sezonuyla Eylül’de Star’da!

Ekli dosyayı görüntüle 70929
Ekli dosyayı görüntüle 70930
Ekli dosyayı görüntüle 70931
Ekli dosyayı görüntüle 70932
Efsane bir sezon olacak yine. Merakla bekliyoruz. ??????.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Burcu hak ettiği yerde yani Barış ve Onur’un önünde. :bhr: @Yiğitt @ozgur2113 Çatlasın kuduruklar. :Z @Çiğdem @serhatt
CW de vampir dizilerimizin afişleri gibi ve tip olarakta benziyor vampire Onur bey :A :A :A @mrt-06 @turkuazz @cookies :F @xemrexxx @serhatt @Yiğitt
bc38eda6-2700-42aa-b5da-cd515816f687-jpeg.70932

latest