‘Gossip Girl’ BluTV’de!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1612200278255.jpeg

BluTV’den Gossip Girl sürprizi!

Başrollerinde Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley ve Ed Westwick’in yer aldığı, yayınlandığı döneme damga vuran gençlik dizisi Gossip Girl, ilk sezonuyla BluTV’de yayınlanmaya başladı.

Gossip Girl, ilk sezonuyla şimdi, tüm sezonlarıyla çok yakında BluTV’de!

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Güzel haber, umarım diğer sezonlar da gelir. Netflixten kalktığından beri doğru düzgün izleyememiştim. Blutv eski popüler dizileri toplamaya devam edicek anlaşılan. :A

Çerezlik dizi kategorisinden şans vermeyi düşündüğüm dizilerdendi. Netflix'teyken kısmet olmadı belki BluTV'de olur. :A
Sevmezsin muhtemelen. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Zamanında Merlin ve Dr. Who ile beraber Cnbc-e2'de izlemiştim. Netflix'te de vardı zaten çok gerek yokmuş yani. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zamanında Merlin ve Dr. Who ile beraber Cnbc ve e2'de izlemiştim. Netflix'te de vardı zaten çok gerek yokmuş yani. :A
Netflix’teki lisans anlaşması bittiği için kalktı 31 Aralık’ta. :A Bu aralar Netflix’ten bir sürü yapım kaldırıldı zaten.ss

• Üzücü
Reactions: kerem

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Güzel haber, umarım diğer sezonlar da gelir. Netflixten kalktığından beri doğru düzgün izleyememiştim. Blutv eski popüler dizileri toplamaya devam edicek anlaşılan. :A

Sevmezsin muhtemelen. :A
Diziyi sevip de "ama sen sevmezsin" diyen kaçıncı kişi oldun bilmiyorum. Hepinizin aynı cinsiyetten olduğunu söylememe gerek yok herhalde. :A Bu kadar feminen bir dizi nasıl olabilir diye meraktan bakmak istiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Netflix’teki lisans anlaşması bittiği için kalktı 31 Aralık’ta. :A Bu aralar Netflix’ten bir sürü yapım kaldırıldı zaten.ss
Ben bütün platformlardaki üyeliğimi iptal ettirip %100 legal olan Watched platformuna üye oldum. İçerisinde bütün platformların bütün dizi ve filmleri yer alıyor. 1940'lara ait filmler bile var. O yüzden kafam rahat. :A TR'de varmı emin değilim ama.

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Zamanında Merlin ve Dr. Who ile beraber Cnbc-e2'de izlemiştim. Netflix'te de vardı zaten çok gerek yokmuş yani. :A
Bahsettiğin kanallar o dönemin Netflix'i sayılır. :A Değil mi?
------

Ben bütün platformlardaki üyeliğimi iptal ettirip %100 legal olan Watched platformuna üye oldum. İçerisinde bütün platformların bütün dizi ve filmleri yer alıyor. 1940'lara ait filmler bile var. O yüzden kafam rahat. :A TR'de varmı emin değilim ama.
Türkçe altyazı yokmuş.Zor olmuyor mu? :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Diziyi sevip de "ama sen sevmezsin" diyen kaçıncı kişi oldun bilmiyorum. Hepinizin aynı cinsiyetten olduğunu söylememe gerek yok herhalde. :A Bu kadar feminen bir dizi nasıl olabilir diye meraktan bakmak istiyorum. :A
Diziyi çok sevmiyorum aslında ya. Biraz fazla ergenlere hitap ediyor. Sevmiyorsan niye izliyorsun diye sorucak olursan böyle hiçbir şey izleyesimin olmadığı, kafamın yorgun olduğu zamanlarda izlemek iyi gidiyor. Boş boş bakıyorum ekrana. Arada güzel entrika dönüyor, bir de New York'un gösterişli, karmaşık havasını falan güzel yansıtıyor :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çerezlik dizi kategorisinden şans vermeyi düşündüğüm dizilerdendi. Netflix'teyken kısmet olmadı belki BluTV'de olur. :A
Kesinlikle sevmezsin @phoebebuffay haklı :A

İlk bölümleri ben bile sevmedim 1.30 hızla izliyordum. :A

EFSANEM... FIRÇAlarım sağolsun, önerilerim tek tek eklendi. Bakın 3 ay önce burada paylaşmıştım, BLU TV'ye attığım maili.. O mailde yazan tüm diziler eklendi. :cool:

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bizde bir Watched var ama platform değil ya APK. :A Aynı şeyden mi bahsediyoruz emin olamadım. :A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
İos'ta mevcut , android ten emin değilim. :A

• İlginç

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Bahsettiğin kanallar o dönemin Netflix'i sayılır. :A Değil mi?
------

Türkçe altyazı yokmuş.Zor olmuyor mu? :A
Evet, CNBC-e ve e2 efsane kanallardı. TV izlediğim zaman sık sık ne var diye bakınır izlerdim. Bu sayede bir sürü film keşfettim. R.I.P. :(

Bizde bir Watched var ama platform değil ya APK. :A Aynı şeyden mi bahsediyoruz emin olamadım. :A
İos'ta mevcut , android ten emin değilim. :A
Dizi platformu işte. Yükleyip üye oluyorsun ve ücretli olarak içerikleri takip edebiliyorsun. :A Neden bahsettiğinizi anlamadım. Zamanında Bilgisayar mühendisliği okuyacaktım sözde. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İsmini çok duydum ama nedense hiç ilgimi çekmedi. Sevebileceğimi de pek sanmıyorum.

Bu dizinin türkçe uyarlaması yapıldı mı? @Özgür

• Güldürdün
Reactions: Özgür