‘Üç Kız Kardeş’ Kadrosuna Yeni İsim! | Kanal D

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
erkan-696x1045.jpg

'Üç Kız Kardeş' kadrosuna yeni isim!

Yönetmenliğini Eda Teksöz'ün üstlendiği, senaryosunu Betül Yağsağan'ın kaleme aldığı ve İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizinin kadrosuna Mert Özcan dahil oldu.

‘2020 Miss and Mr. Fashion TV Türkiye’ yarışmasında birinci seçilen Özcan, birbirlerine çok bağlı üç kız kardeşin hikayesinin anlatılacağı dizide Erkan karakterine hayat verecek.

Üç Kız Kardeş, yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Kadro çok zayıf. Hikaye güzel ama senaryosu da güzel çıksa iyi olur yoksa işi zor.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Off ya İclal AYdın anne olup bu kızkardeşler de ergenimsi mevzular mı işlenecek?? Gerçekten İclal canımı sıkmaya başaldi Ciddi ciddi kendi dizisinde oynayaca yapmacık oyunculuguyla:T:

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,163
Puanı
1,060
Off ya İclal AYdın anne olup bu kızkardeşler de ergenimsi mevzular mı işlenecek?? Gerçekten İclal canımı sıkmaya başaldi Ciddi ciddi kendi dizisinde oynayaca yapmacık oyunculuguyla:T:

İclal Aydınınmı mı yapmacık oyunculuğu var bence öyle değil gayet güzel oyunculuğu var kitabı okudum ben ergenlik meseleleri değil Üç Kız kardeşinin hayatlarında yaşadıkları sorunları herşeyi anlatıyor çok etkileyici bir kitaptı ön yargıyla yaklaşma derim ben eğer kitaptaki gibi etkileyici uyarlarlarsa çok ses getiren bir dizi olur