Şu An Telefonunun Şarj Seviyesi % Kaç? 🔋📱

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ama senin tel yeni :eek:
Benimki artık yaşlı ve nerdeyse aynı performans :A üstelik ben senin 2 Hatta 3 katın elime almışımdır :A
1.5 saatte 17 düşmüş ama full internette takıldım YouTube müzik filan da var bir de geceden beri şarj olmadı henüz :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
1.5 saatte 17 düşmüş ama full internette takıldım YouTube müzik filan da var bir de geceden beri şarj olmadı henüz :A
Benim tel iyi bu çıkarımı çıkardım :A 1 buçuk saat anca 10 şarj gidiyor bende ve aynı full internet olayı :Z 1 buçuk sene daha yaşlı üstelik :A ve sen iPhone ben Anroid telefon kullanıyorum :A @Yakamoz-Asi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Benim tel iyi bu çıkarımı çıkardım :A 1 buçuk saat anca 10 şarj gidiyor bende ve aynı full internet olayı :Z 1 buçuk sene daha yaşlı üstelik :A ve sen iPhone ben Anroid telefon kullanıyorum :A @Yakamoz-Asi
Android bir iki seneye iyice yavaşlayacak ama IOS 4-5 sene daha gideri var takır takır kullanılıyor olacak kaza bela olmadığı sürece :Z :A

Sen sabah şarja taktın bir de, saatler öncesinden şarja takmakla yarım gün önce şarja takmak aynı değil süre her ne kadar uzarsa şarj o kadar hızlı gidebiliyor :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Android bir iki seneye iyice yavaşlayacak ama IOS 4-5 sene daha gideri var takır takır kullanılıyor olacak kaza bela olmadığı sürece :Z :A

Sen sabah şarja taktın bir de, saatler öncesinden şarja takmakla yarım gün önce şarja takmak aynı değil süre her ne kadar uzarsa şarj o kadar hızlı gidebiliyor :A
4 sene sonrası yeni tel alsam o da 4 sene etti 8 sene. Flyat olarak aynı hesabı bulur :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Benim Samsung S8 4 sene oldu sanirim alali. Sarj'indan hic memnun degilim.
Daha önce S1 ve S5 kullandim, bir zaman sonra sarj ölüyor. Bak bu 6.5 saatte ortalama kullanim yaptim, %83'dem %33'e düsmüs. 1 tane video izledim sadece. :T:

Son düzenleme:
  • Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
4 sene sonrası yeni tel alsam o da 4 sene etti 8 sene. Flyat olarak aynı hesabı bulur :A
iPhone’a geçersen kolay kolay bırakamazsın çünkü senelerce istikrarlı şekilde ilerliyor sorun çıkarmıyor ve kullanımı çok rahat :A Bakma benimkisi en ucuz ve küçük boyutlu iPhone’lardan olduğu için batarya hacmi de küçük ama yine de işlemcisi kamerası vb. fazlasıyla şu an aynı fiyatta olan androidlerden daha iş görür durumda :A

• Güldürdün