Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? 🎧🎶🎵

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Avatarımdan dolayı be knk.Bana tavsiye verir MSN ? Hangi parçaları dinlemeliyim? :A
Yeni Biri dinledim az önce. 2011'in en unterrated şarkılarından. Gerçi Top 20'de zirveyi görmüştü ama çabuk unutuldu nedense. Gülşen'in albümüne dahil olmayan ilk veya ikinci single'ıdır ayrıca. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Madem o kadar ısrar ettin o zaman seni 2009'a ışınlıyorum. O zamanlar herkesin bildiği şimdilerde herkesin bi haber olduğu birkaç bakkal şarkısı atıyorum buraya. Üçü de harikadır. :A @12.Adam

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
3.5 sene sonraki bir comeback için yetersiz bence ya. :A Şarkıda tempo sorunu var hep aynı düzeyde ilerliyor. Ariana Grande çok çok iyi bir vokal, sesi daha çok ön planda olabilirdi. Yani sen şu şarkıyı söylemiş kızsın… :A

Ben ilk başta hiç beğenmemiştim ama dinledikçe sardı ve sevdim. Comeback için zayıf bir şarkı olduğuna katılıyorum, albümden beklentim yüksekti ama bu şarkıdan sonra düştü açıkçası.

Yine de yakın dönemde çıkmış bir başka lead single ve dans şarkısı olan Houdini ile kıyaslarsak ondan daha iyi bir şarkı olmuş bence. :A @kerem

• İlginç
Reactions: dreamy
Ben ilk başta hiç beğenmemiştim ama dinledikçe sardı ve sevdim. Comeback için zayıf bir şarkı olduğuna katılıyorum, albümden beklentim yüksekti ama bu şarkıdan sonra düştü açıkçası.

Yine de yakın dönemde çıkmış bir başka lead single ve dans şarkısı olan Houdini ile kıyaslarsak ondan daha iyi bir şarkı olmuş bence. :A @kerem

yes, and?’in Houdini’den tek üstün olduğu yanı klibi bence. :A @kerem

Bu arada Eternal Sunshine of the Spottles Mind teorilerini gördün mü albümle ilgili? O haberi okuyunca beklentim baya yükselmişti, klipte filmle ilgili bir şeyler görürüz sanmıştım. :A

Bu arada Eternal Sunshine of the Spottles Mind teorilerini gördün mü albümle ilgili? O haberi okuyunca beklentim baya yükselmişti, klipte filmle ilgili bir şeyler görürüz sanmıştım. :A

Karşılaştırılacak bir şey görmüyorum. Bu kız Olivia veya Billie dengi gibi bir şey, her anlamda. Hep vasattı hala vasat. :A

• Olmamış

Ben Houdini'yi ilk dinlemeden itibaren sevmiştim aslında ama uzun vadede yes, and? daha başarılı geldi. Vurucu olmadığı ve sabit tempoda gittiği için dinledikçe seviliyor dediğim gibi. :A

Albümün isminin filmden esinlenerek Eternal Sunshine konduğunu biliyorum ama teorileri bilmiyorum. :A

Albümde Olivia da olacak şeklinde dedikodular var. Eğer gerçekse şu an albümünden kendisinden ziyade o şarkıyı bekliyorum. :Z

• Harika
Ben Houdini'yi ilk dinlemeden itibaren sevmiştim aslında ama uzun vadede yes, and? daha başarılı geldi. Vurucu olmadığı ve sabit tempoda gittiği için dinledikçe seviliyor dediğim gibi. :A

Albümün isminin filmden esinlenerek Eternal Sunshine konduğunu biliyorum ama teorileri bilmiyorum. :A

Albümde Olivia da olacak şeklinde dedikodular var. Eğer gerçekse şu an albümünden kendisinden ziyade o şarkıyı bekliyorum. :Z

Albüm teaser’ında gösterilen koordinatlar, filmin geçtiği Montauk’u gösteriyor. Bu da klibin filmle ilgili bir şeyleri içerdiği dedikodularını getirmişti :A Büyük ihtimal albüm tema olarak filmden esinlenilmiş, anlatacakları bakımından. İnşallah bu da fos çıkmaz :A

Olivia ve Arina mı… Yılın şarkısı olur diyorum…

Hiç kimseyi seninle aynı tutmak olur mu?
Aşk bir keredir bir sonraki aynı yeri bulur mu?