Şok Şok "Muhteşem Yüzyıl" öksüz kaldı

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Allahın işine karısılmaz ama umarım Allah taksıratını afedder .

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
İnanmıyorum şok oldum. İyiyim diyordu röportajlarında hiç beklemiyorum. Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Allah yakınlarına da sabır versin.

@Fks14 Asıl bu durumda Muhteşem Yüzyıl'ın aslanlar gibi yayınlanması gerek.

Ekip perisan, Timur Savci perisan, genel koordinatör Nermin Eroglu perisan, Halit Ergenç, Meryem Uzerli'yi vesaire saymiyorum bile.. Bir hafta ara vermeleri dogru olacaktir..

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,635
Puanı
1,060
Cok uzuldum gercekten bende sok oldm hic beklemiyordum bakalim Muhtesem Yuzyil'a nolucak?

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284

Ekip perisan, Timur Savci perisan, genel koordinatör Nermin Eroglu perisan, Halit Ergenç, Meryem Uzerli'yi vesaire saymiyorum bile.. Bir hafta ara vermeleri dogru olacaktir..

Sonuçta bu hafta yayınlanacak bölümü bu hafta çekmiyorlar ki. Diziler stoklu gider. Bu haftaki ve gelecek haftaki bölüm çekilmiştir bile. Çekime ara verebilirler ama yayına ara vermezler bence.

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sonuçta bu hafta yayınlanacak bölümü bu hafta çekmiyorlar ki. Diziler stoklu gider. Bu haftaki ve gelecek haftaki bölüm çekilmiştir bile. Çekime ara verebilirler ama yayına ara vermezler bence.

belki 3 hafta stokları var .. ama insana saygı icabı yayınlamamları etik olur

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684

muhtesem yüzyıl her çarsamba starda stoklu dedigin gibi yardimci senarisitlerden biri senarist koltuguna oturacak veya

büyük bir senarist gelir oyuncular ayni :)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
belki 3 hafta stokları var .. ama insana saygı icabı yayınlamamları etik olur

İnsana saygıyla ne ilgisi var ki. Sonuçta Muhteşem Yüzyıl eğlence komedi dizisi değil. Dizi zaten Meral Okay'ın eseri. Onun eserini yayınlamak saygısızlığın tam tersine gururlandırıcı bir şey olur.

Son düzenleme:

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
muhtesem yüzyıl her çarsamba starda stoklu dedigin gibi yardimci senarisitlerden biri senarist koltuguna oturacak veya

büyük bir senarist gelir oyuncular ayni :)

benzer durum yabancı damadın başına geldi . senarist öldükten sonra kızı aldı görevi. çok kötü gitmedi dizi ama eski tadı olmadı... normalde meral okay dizinin nasıl gideceğini seneye de nasıl gideceğini planlamıştı. bu plana göre senearistler yazar. diziye fazla zarar gelmez. ama eski gücüne kavuşması çok zor

İnsana saygıyla ne alakası var ki. Sonuçta Muhteşem Yüzyıl eğlence komedi dizisi değil. Dizi zaten Meral Okay'ın eseri. Onun eserini yayınlamak saygısızlığın tam tersine gururlandırıcı bir şey olur.

bir tarafta bir insan ölmüş diğer taraftan insanlar onla ilgilenmeyip dizi izlemesi vicdanen dogru değil. ama bu tartışma uzun süredir devam eder. ölüme ragmen show must go on türk halkına uygun bir tutum değil avrupada bu olabilir ama bizde ölüm varsa herşey durur

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Allah rahmet eylesin gerçekten üzüldüm.ya arkadaşlar kızmayın ama böyle bi durumda twitter falan diyonuz hala hey Allah ım ya.mekanı cennet olsun hiç beklemiyodum ölümün ne zaman geleceği hiç belli olmuyo.

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Allah rahmet eylesin gerçekten üzüldüm.ya arkadaşlar kızmayın ama böyle bi durumda twitter falan diyonuz hala hey Allah ım ya.mekanı cennet olsun hiç beklemiyodum ölümün ne zaman geleceği hiç belli olmuyo.

sormak lazım aslında bugün allah için naptım diye allah mekanını cennet eylesin eşi gibi kanserden öldü akciger kanserine yakalandınmı kurtulusu yok gibi bisiy

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Açıkçası sezon başında kansere yakalandıgı söylendiğinde ben muhtesemı birakmasini bekledim. ama devam edince nuhteseme, açıkçası kafamda ciddi soru işareti olustu. çünkü senarıstlık çok zor ve stresli bir iş her hafta kanal izleyici oyuncu size bakıyor . her hafta dizi yetiştirmek zorundasınız.. stres ise kanserin en büyük tetıkleyıcısı .. bu saatte sonra keşke demek anlamsız ama ben meral okayı reytınge ve çok kazanmak isteyen yapımcı ve kanal yöneticilerinine kurban verdik diye düşünüyorum

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
sormak lazım aslında bugün allah için naptım diye allah mekanını cennet eylesin eşi gibi kanserden öldü akciger kanserine yakalandınmı kurtulusu yok gibi bisiy

Bu dediğin yanlış. yıllar geçtikçe kanserden kurtulan hasta sayısı artıyor. kanserde önemli olan evrelerdır . eğer ilk evrede hastalık tesbit edılırse kurtulma şansı artar. ama meral okay son evredeymis. buna rağmen tedavi ertelenmiş ..

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Bu dediğin yanlış. yıllar geçtikçe kanserden kurtulan hasta sayısı artıyor. kanserde önemli olan evrelerdır . eğer ilk evrede hastalık tesbit edılırse kurtulma şansı artar. ama meral okay son evredeymis. buna rağmen tedavi ertelenmiş ..

Meral Okay Sağlık Durumum İyi Demisti ama gerçeklerin önüne geçemessin akciger kanseri tedavisi en zor kanserdi söküp atmak neredeyse imkansızdır

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Meral Okay Sağlık Durumum İyi Demisti ama gerçeklerin önüne geçemessin akciger kanseri tedavisi en zor kanserdi söküp atmak neredeyse imkansızdır

Akciğer kanserinin türüne göre en ölümcül kanserlerden ama dediğim gibi hastalık ilk evrede yakalanırsa kurtulma şansı var. ama meral okayı evresi 4 muş yani son evre. son evrede kurtulma şansı hemen hemen yok 5. yıl içinde ölüm oranı %90larda