Şok Şok "Muhteşem Yüzyıl" öksüz kaldı

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Şok Şok "Muhteşem Yüzyıl" öksüz kaldı. Meral okay vefat etti.

Muhteşem Yüzyılin senaristi , Meray okay bu sabah vefat etti. Daha önce akciğer kanseri olduğu ve tedavi olduğu belirtilmısti ama Meral Okay'in Akciğer kanserinin son evresindeymıstı.

Son düzenleme:
alalhım dünya çapında tt 1.ci inanamiyorum suan aglamak istiyorum allahım günahlarını affet dua edicem suan ...

Inanmiyorum!! Büyük bir sok yasamis oldum sabah sabah!

Ne diyecegimi bilemiyorum, o kadar güzel bir kalemi vardi ki, o kadar pozitif enerjili bir senaristti ki. Gerçekten büyük bir sok oldu herkes için sabah sabah..

Peki Muhtesem Yüzyil ne olacak simdi? Muhtemelen sona erecektir, ya da baska bir senarist bulunacaktir.. Meral Okay'in yerini kimse dolduramaz!

Inanmiyorum!! Büyük bir sok yasamis oldum sabah sabah!

Ne diyecegimi bilemiyorum, o kadar güzel bir kalemi vardi ki, o kadar pozitif enerjili bir senaristti ki. Gerçekten büyük bir sok oldu herkes için sabah sabah..

Peki Muhtesem Yüzyil ne olacak simdi? Muhtemelen sona erecektir, ya da baska bir senarist bulunacaktir.. Meral Okay'in yerini kimse dolduramaz!

yok yardimci senarist 8 kisi var biri ana senarist olcak ama

ölmüs kadın yapma ya :(((((((((((((((((((((((

yok yardimci senarist 8 kisi var biri ana senarist olcak ama

ölmüs kadın yapma ya :(((((((((((((((((((((((

kreys gerçekten büyük bir sok, inanamiyorum resmen yaa:(

Bir Bulut Olsam dizisinde kendisini takdir etmistim, ardindan Muhtesem Yüzyil'i Meral Okay yazacaklar dediler havalara uçtum, bu haber çok agir oldu.. Allah ailesine sabir versin ve Muhtesem Yüzyil dizisine yardim etsin..

İnanmıyorum ya ! Durumunun bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum, hiç söylenmemişti.

Bir umut fake olma ihtimli var mı ?

kreys gerçekten büyük bir sok, inanamiyorum resmen yaa:(

Bir Bulut Olsam dizisinde kendisini takdir etmistim, ardindan Muhtesem Yüzyil'i Meral Okay yazacaklar dediler havalara uçtum, bu haber çok agir oldu.. Allah ailesine sabir versin ve Muhtesem Yüzyil dizisine yardim etsin..

senarist kolay ama reyting kolay ama

ölen dönmüyor malesef allah rahmet eylesin asmalı konagi unutma :((((((

İnanmıyorum ya ! Durumunun bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum, hiç söylenmemişti.

Bir umut fake olma ihtimli var mı ?

Yok fake degil, televizyonlarda gösteriliyor.. Tüm ünlüler Twitter'da konusuyor Meral Okay'i... Meral Okay'siz Muhtesem Yüzyil düsünemiyorum bile.. :(

@kreys Asmali Konak yüreklerin birincisi. Muhtesem bir diziydi.. :(

yok ölüm gerçek ve malesef kanserdi :(

Kanser olduğunu biliyordum da, her kanser olan ölmüyor ki, ileri evrede olduğundan hiç bahsetmemişti, iyiyim diyordu mikrofonlara, çok şaşırdım. İşinin başındayken, aniden olması korkunç, kimin nerede, ne zaman bu dünyadan göçeceğini bilemiyorsun işte, Allah taksiratını affetsin !

Kanser olduğunu biliyordum da, her kanser olan ölmüyor ki, ileri evrede olduğundan hiç bahsetmemişti, iyiyim diyordu mikrofonlara, çok şaşırdım. İşinin başındayken, aniden olması korkunç, kimin nerede, ne zaman bu dünyadan göçeceğini bilemiyorsun işte, Allah taksiratını affetsin !

amin insallah mekanı cennet olur tüm ünlüler yasta :(

Muhtesem Yüzyil belki bu hafta veya gelecek hafta yayinlanmaz..

Allah rahmet eylesin. Gerçekten üzüldüm. İkinci Bahar'da tanımıştım kendisini. Başarılı bir oyuncu ve senaristti. :(

Muhteşem Yüzyıl, fazla kayıpsız devam edecektir elbette. Fakat giden geri gelmiyor. :(

Twitterda 1.olduğunda anlamıştım :( Mekanı Cennet Olsun Gerçekten çok iyi biri, işini çok çok iyi yapan biriydi Allah Rahmet eylesin :(

tv'de görünce şok olmuştum..akciğer kanseri böyle işte yakalanınca kurtulmak imkansız gibi birşey oluyo ..

İnanmıyorum şok oldum. İyiyim diyordu röportajlarında hiç beklemiyorum. Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Allah yakınlarına da sabır versin.

@Fks14 Asıl bu durumda Muhteşem Yüzyıl'ın aslanlar gibi yayınlanması gerek.

Son düzenleme:

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove