Şok İddia! Kanal D'de Büyük Değişim mi Başlıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
BBG mi :bhr: Tek izleyeceğim şey olabilir. Eğer başalarsa @Yiğitt korumam altında:F
Bu kişinin ne dediği çıkmış ki bu çıkacak? Haber yapılması bile komik geldi bana. :D Yani Murat Saygı başa geleli 1 hafta olmadı, ne ara bunları planlayıp icraata geçirecek? Ekipten 15-20 kişinin yollandığı kanal boş şu an, yeniden kurulum yapılıyor. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu kişinin ne dediği çıkmış ki bu çıkacak? Haber yapılması bile komik geldi bana. :D Yani Murat Saygı başa geleli 1 hafta olmadı, ne ara bunları planlayıp icraata geçirecek? Ekipten 15-20 kişinin yollandığı kanal boş şu an, yeniden kurulum yapılıyor. :D
Bi yerde okudum geçen gün (unuttum) ama Murat Saygı Kanald'de yarişma programlarıyla başarılı olmuş :X O yuzden heycanlandırıcı bi haber:X Umarım BigBrother değildir. BBG olsun :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bi yerde okudum geçen gün (unuttum) ama Murat Saygı Kanald'de yarişma programlarıyla başarılı olmuş :X O yuzden heycanlandırıcı bi haber:X Umarım BigBrother değildir. BBG olsun :(
Aynen yarışmalarıyla da dizileriyle de büyük ses getirdi, seneye hafta sonları yarışma programları yapar büyük ihtimal. Hafta içine de sağlam işler koyar diye bekliyorum. Haziran'la birlikte Murat Saygı dönemini görmeye başlayacağız, bakalım nasıl işleyecek olaylar? :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Aserat senin bu kaynak aldığın hesap sezon sonunda UTC final yapacak diyor, onu da açsana. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,019
Puanı
1,061
@Aserat senin bu kaynak aldığın hesap sezon sonunda UTC final yapacak diyor, onu da açsana. :A
İddia diye yazmayıp kesin olduğunu iddia etsem kilitlenebilirdi ama iddia olduğunu belirttiğim için gerek yok. Ben de oranın sağlam pabuç olmadığını biliyorum. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İddia diye yazmayıp kesin olduğunu iddia etsem kilitlenebilirdi ama iddia olduğunu belirttiğim için gerek yok. Ben de oranın sağlam pabuç olmadığını biliyorum. :A
Sırf Kanal D'ye antilik yapacam diye kaliteni düşürüyorsun, yakışmıyor yani. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne antiliği ya cidden üzülmeye başladım durumuna. Beddua ettim ama bu kadar batmasını istememiştim. :(

Desem de inanma. :A
Senin kaynağına göre Star TV de batıyor. İstanbullu Gelin, Jet Sosyete, UTC bitiyormuş. Fazilet için de öyle diyordu sanki :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,019
Puanı
1,061
Senin kaynağına göre Star TV de batıyor. İstanbullu Gelin, Jet Sosyete, UTC bitiyormuş. Fazilet için de öyle diyordu sanki :A
Bozuk saat günde iki kez doğruyu gösterirmiş Mavi Top'un durumunu düşünürsek olabilecek şeyler bunlar. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Murat Saygı 5 gün dizi 2 gün format düşünüyormuş ve yeni dizileri yayına alırken oldukça seçici olacaklarmış. Ayrıca dönem dönem Kurtlar Vadisi haberi pohpohlanmasından bıktım, 3 reyting ile yayından kaldırılan diziyi tekrar ne yapsınlar?

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Vallahi arkadaş, Demirören’e geçtikten sonra Hürriyet’in, Posta’nın vs. tirajları düştü. Kanal D’nin de izlenme oranları. Kurtlar Vadisi de -eğer gelirse- kanalın batması muhtemel. Anlaşılıyor ki grubun el değiştirmesi basit bir ticari iş değil yani kar elde etmek amacıyla yapılan bir girişim değil, tamamen siyasi bir durum. Kurtlar Vadisi de isterse zarar etsin yine yayınlanmaya devam edecektir. Çünkü iktidar kitlesine yaranılması gerekmekte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...