Şeyma Korkmaz, Rüzgar Aksoy ve Serhat Kılıç 'Kuruluş: Osman'da!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
SEYMA.jpg

Şeyma Korkmaz, Rüzgar Aksoy ve Serhat Kılıç 'Kuruluş: Osman'da!

Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Metin Günay'ın oturduğu, Osman bey karakteri ile başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı dizi yeni sezon bölümleri için sete çıkmaya hazırlanıyor.

Hazırlık çalışmaları devam eden dizinin yeni sezon kadrosuna Şeyma Korkmaz, Rüzgar Aksoy ve Serhat Kılıç dahil oldu.

8d16e8fbf773dcf7f5a9ea1a109e3c3a.jpg
950be492cc0a0e78dba2c70b8b3de57d.jpg

Kuruluş: Osman, yeni sezonuyla yakında ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Serhat Kılıç çok iyi transfer. Bakalım dost tarafta mı yoksa düşman tarafta mı olacak? :A

Rüzgar Aksoy'u da Maraz Ali'nin adamlarından biri olarak biliyoruz, zorluk çekmez. :A

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Yeni sezonun bizans prensesi ya da savaşçısı,komutanı ve tekfuru gelmiş iyi oyuncular seçmişler ama bence bu sezon reytingler daha da düşecek.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yeni sezonun bizans prensesi ya da savaşçısı,komutanı ve tekfuru gelmiş iyi oyuncular seçmişler ama bence bu sezon reytingler daha da düşecek.
Neden düşsün ki? İzleyici kitlesi kolay kolay bırakmaz diziyi. Olur da TRT karşısına Barbaroslar'ı koyarsa o zaman gider. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Serhat Kılıç'ın kadroya katılması çok iyi. Rolüne çok iyi giriyor. Gerçek hayattaki karakteriyle, rol yapması arasında ciddi bir uçurum var. Rol yapmaya başlayınca, gerçek hayattaki karakteri yok oluyor. Bir tek Seksenler'deki Ergun karakteriyle kendisi olmuştur. :)

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Neden düşsün ki? İzleyici kitlesi kolay kolay bırakmaz diziyi. Olur da TRT karşısına Barbaroslar'ı koyarsa o zaman gider. :A
Ben genelde izliyordum müsait olduğumda ama artık izlemiyorum, karakterler zayıf geliyor Burak maalesef o kadar gösteremedi kendini yapmacık geliyor bu arada düşecek dediğimde o kadar çok demiyorum sadece 13-14-15 zor görecektir diye düşünüyorum.
Bizans prensesi gibi gelmedi bana. Çünkü Erkan Avcı henüz ayrılmadı diziden. :)
Erkan Avcı en uzun yaşayan kötü karakter olabilir genelde 1 sezon yaşıyorlar şaşırdım eğer Serhat Kılıç kötü bir karakteri oynarsa güzel bir ikili olacaklar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,060
Şeyma Korkmaz onca yıl aradan sonra dönecek başka dizi bulamamış mı? :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060

Niye düşsün ki
------

Ben genelde izliyordum müsait olduğumda ama artık izlemiyorum, karakterler zayıf geliyor Burak maalesef o kadar gösteremedi kendini yapmacık geliyor bu arada düşecek dediğimde o kadar çok demiyorum sadece 13-14-15 zor görecektir diye düşünüyorum.

Erkan Avcı en uzun yaşayan kötü karakter olabilir genelde 1 sezon yaşıyorlar şaşırdım eğer Serhat Kılıç kötü bir karakteri oynarsa güzel bir ikili olacaklar.

Burak gösteremedimi Burak harika yahu nasıl gösteremedi gösteremese dizi devam edermiydi yapma ya :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Rüzgar Aksoy aksiyon dizilerinin aranan yüzü haline geldi, şaşırtmadı. Serhat Kılıç Öğretmen'den sonra yanlış tercihler yapmaya devam ediyor.

Şeyma Korkmaz'ı da ilk defa duydum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Rüzgar Aksoy aksiyon dizilerinin aranan yüzü haline geldi, şaşırtmadı. Serhat Kılıç Öğretmen'den sonra yanlış tercihler yapmaya devam ediyor.

Şeyma Korkmaz'ı da ilk defa duydum.
Çok farklı foto kullanmışsın ben bile tanımakta zorlandım :A Beni Affet dizisinde Feride karakterini oynadı ve Cüneyt Mete ile evlendi.

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok farklı foto kullanmışsın ben bile tanımakta zorlandım :A Beni Affet dizisinde Feride karakterini oynadı ve Cüneyt Mete ile evlendi.
Birsen Altuntaş'ın paylaştğı fotoğrafı eklemişti. :A İzlemediğim için normalmiş tanımadığım ama Cüneyt Mete ile evli olmasına şaşırdım. :eek:

• Güldürdün
Reactions: Dosi