Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Real Madrid!

Ronaldonun yanında Suarez ve Neymar varmi yok Benzema var
Ve Messo baska takima gitsinde görelim 10 senedir aynı takımda top kosturmak kolay
Messi her takımda oynar, adamın özelliği 10 numara pozisyonundan forvete kaydırılma. Bu sezon Ronaldo'dan daha az forma giymesine rağmen daha fazla asist yaptı.

Messi her takımda oynar, adamın özelliği 10 numara pozisyonundan forvete kaydırılma. Bu sezon Ronaldo'dan daha az forma giymesine rağmen daha fazla asist yaptı.
Ronaldo zaten cogu zaman kendini düşünüyor tek dezavantajı bu Messiden normal.Oynasın görelim

Tam tersi bu sezon hazırlacıyı pozisyonundaydı. Suarez'e dünya kadar gol attırdı.

Biz belgelerle konuşuyoruz?

Ben onu Suarez icin dedim

Ronaldo zaten cogu zaman kendini düşünüyor tek dezavantajı bu Messiden normal.Oynasın görelim

Ben onu Suarez icin dedim
Bu kıyaslama yersiz aslında ikisi de çok büyük bir futbolcu tartışma kabul etmez. Biz de o kadar şanslı bir nesiliz ki Messi ve Ronaldo'yu izleme şansına sahibiz. Aynı nesil derken sizi kast ediyorum?
Yoksa ben Maradona ve Zidane'ları izleme şansına nail oldum.

Vay daha maç başlamadan 3 sayfa olmuş konu
Finali kim mi kazanacak ? Tabii ki de hala madrid

Aynen zevk almak için ikisini izlemek yeter

21:45'te başlayacaktı maç, gösteri var şimdi?

Alicia Keys konseri beleşe geldi vallahi.

Son düzenleme:
Başladı maç nerdesiniz mübarekler

Hızlı maç izleyemeyeceğiz anlaşıldı. Atletico Madrid ne yapıp ne edip oyunu soğutuyor.

Kaleci iyi kurtardı
Gareth Bale akıyor bu akşam maşallah

Oblak'ın Bayern maçında kurtarışlarını da görmüştün di mi? Daha 23 yaşında böyle kalecileri görünce kıskanıyorum.
Hayaller Oblak Hayatlar Tolga Zengin

Biraz şans da yanında oldu sanki

Filipe Luis bugün sarı kart görecek at fava bekle

Real Madrid 1-0 Atletico Madrid, 15' Ramos