Şahsiyet'ten Bomba Haber: 2. Sezon Geliyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,949
Puanı
1,061
sahsiyet.jpg

2018'de 12 bölümlük ilk ve tek sezonuyla izleyici karşısına çıkan fenomen dizi Şahsiyet'ten sürpriz haber!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Onur Saylak'ın, senaristliğini Hakan Günday'ın üstlendiği, başrollerinde Haluk Bilginer ve Cansu Dere'nin yer aldığı, geçen yıl Meksika'ya da uyarlanan ödüllü dizinin hakları PuhuTV'den satın alınarak Disney+'a satıldı.

Dizinin 2. sezon hazırlıkları başlarken kadrodaki yeni isimler ise henüz belli olmadı.

Kaynak: Birsen A.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Bu haber gerçek mi.. ben yıllardır bir taraflarımı yırtıyordum 2.sezon olsun diye. Sonunda meyvelerini vermiş demek ki. Hak ediyordu.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben sevinemedim açıkçası, tam kararında ve olması gerektiği gibi bitmişti bence. Umutlu değilim yeni sezonundan pek ama görmek lazım, Onur Saylak ve Hakan Günday ikilisi her zaman umut vaat ediyor kendileri devam ettirecekse tabii.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,949
Puanı
1,061
Disney'in kendi içeriklerini tutturamayıp önce Gibi'ye ardından Şahsiyet'e göz dikmesi. :F Eskiden FOX böyle transferler yapardı demek ki genlerine işlemiş. :A

Günün bomba haberi diyebiliriz çünkü bu defter çoktan kapanmıştı ve tekrar açılmamalıydı. Açılsa bile en azından Netflix'te falan olmalıydı çünkü Disney'le bayağı alakasız bir iş. Asıl hikaye bittiği için farklı konu ve oyunculuklar görürüz diye düşünüyorum (mantıklısı da bu olur) ama ne olursa olsun ilk sezondaki etkiyi yaratmaktan uzak kalacağı kesin. Onur Saylak ve Hakan Günday'a yeni dizi yaptırılsaymış keşke.

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Dijitalde yayınlanan en iyi işlerden biriydi ama 2. Sezonu gerekiyor muydu emin değilim.